Futrola za na raka (za Iphone 4...)
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 5 eur.
приближно: 300 ден.
За огласот:
Број на огласот: 20016
Прегледи: 628
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 04.12.14 11:02h
Истекува на: 25.11.19 21:06h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam futrola za mobilen na raka. Idealen za fitnes, trcanje i slicno.
Vo futrolata moze da se stavat telefoni so golemina na ekran od 4.3".
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Meri
Град: Прилеп
Телефон: 070635482
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија