PRODAVAM STAN VO MICUI 58.000 EVRA
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
Фиксна
Град:
Скопје
Број на соби:
2
Подрум:
Не
Површина (m2):
56
Кат:
2
Новоградба:
Да
Лифт:
Да
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 58.000 eur.
приближно: 3.555.400 ден.
За огласот:
Број на огласот: 19990
Прегледи: 430
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 13.11.19 19:11h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• Градска канал.
• Градски водовод
• Градско парно
• Домофон
• Имотен лист
• Кабловска
• Паркинг
Опис:
PRODAVAM STAN VO MICURIN
VEDNAS KARSI MAKEDONIJA TABAK VO MIRNA I TIVKA LOKACIJA.DO CENTAR IMA 10 MIN. PES, VO BLIZINA E ZELEZNICKA I AVTOBUSKA STANICA SO POVRSINA OD 56 M2.
ZGRADATA E IZGRADENA 2003-2004 GODINA NA 2 KAT NA ZAPADNA STRANA, IMA LIFT.
STANOT E PRIKLUCEN NA CENTRALNO GRENJE.
GRATIS KUJNA.
MOZE I PREKU AGENCIJA, NO BEZ MOJA PROVIZIJA.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Biljana
Град: Скопје
Телефон: 078-313-782
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија