IZRABOTUVAM SLIKI TEXNIKA GORENJE NA DRVO
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
По Договор
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 19962
Прегледи: 642
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 04.11.19 22:57h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
izrabotuvam sliki texnika gorenje na drvo PIROGRAFIJA izrabotuvam: IKONI, PRIVEZOCI, SUVENIRI, I DR. informacii na tel:078-517-477 izrabotkata e racna
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: goran
Град: Скопје
Телефон: 078517477
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија