PRODAVAM ULJE TOTAL – 3000 DENARI
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
По Договор
Цена: 49 eur.
приближно: 3.000 ден.
За огласот:
Број на огласот: 19454
Прегледи: 393
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 05.09.19 21:34h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
PRODAVAM ULJE RUBIA R4400 15W-40 TOTAL. EDNA KANTA OF 20L - 3000 DENARI.
Multigradno mineralno maslo za site turbo i normalni dizel motori za tovarni vozila. Maslo so dobri performansi i za ekstremno teski uslovi na rabota. Telefon za kontakt: 077734441.

ПРОДАВАМ УЉЕ RUBIA R4400 15W-40 TOTAL. ЕДНА КАНТА ОД 20Л – 3000 ДЕНАРИ. Мултиградно минерално масло за сите турбо и нормални дизел мотори за товарни возила. Масло со добри перформанси и за екстремно тешки услови на работа. Телефон за контакт: 077734441.
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: //
Град: Скопје
Телефон: 077734441
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија