Nissan
 
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Nissan
Nissan:
Terrano
Гориво:
Дизел
Година:
2001
Километража:
150.000 - 199.999
Коњски сили (ks):
92
Зафатнина (cm3):
2700
Тип на погон:
4 х 4
Облик на каросерија:
Теренско возило (SUV - џип)
Врати:
4/5
Менувач:
Мануелен
Боја:
Сива
Старост:
Половно
Сочуваност:
Одлично
Цена: 4.300 eur.
приближно: 263.590 ден.
За огласот:
Број на огласот: 19240
Прегледи: 336
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 11.08.19 13:32h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Registrirana do mart 2015g
Sekoj raboten den od 9-17h
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Ana
Град: Скопје
Телефон: 078 371 175
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.