SIFRA 1806. Se izdava namesten stan do Zeleznicka Stanica
URL до огласот:
Цената е:
Фиксна
Град:
Скопје
Број на соби:
3
Подрум:
Да
Површина (m2):
60
Кат:
2
Новоградба:
Не
Опременост:
Целосно опремен
Лифт:
Не
Теретен лифт:
Не
Тип:
Во станбена зграда
Цена: 200 eur.
приближно: 12.260 ден.
За огласот:
Број на огласот: 18918
Прегледи: 431
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 14.09.18 15:52h
Истекува на: 18.06.19 00:03h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
SIFRA 1806. Agencija za nedviznosti izdava trosoben namesten stan do Zeleznicka Stanica, mnogu niski smetki
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: AgencijaNedviznosti
Телефон: 078/717-360
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија