fiat punto 1.2 16 v klima 2000godinaprodadeno
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 1.850 eur.
приближно: 113.405 ден.
За огласот:
Број на огласот: 18792
Прегледи: 93205
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 13.08.16 09:50h
Истекува на: 02.06.19 22:12h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
se prodava fiat punto 1.2 16v so ful oprema registrirano do 6/2016 godina celosen servis ispravno maksimalno so godisen zelen karton
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: dime
Град: Прилеп
Телефон: 078808990
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: 2300 eur.
Цена: 408 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1 eur.
Цена: 14 eur.
Цена: 3800 eur.
Цена: 1100 eur.