prodavam guseni radijatori
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Цена: 3 eur.
приближно: 184 ден.
За огласот:
Број на огласот: 18699
Прегледи: 687
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 18.06.14 22:24h
Истекува на: 21.05.19 14:07h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam guseni radijatori 160 golemi i 40 mali rebra po cena od 3 evra po rebro.
Контакт:
Огласувач: Vlado
Град: Скопје
Телефон: 070398688

Огласи од иста категорија