Се продава пијано PETROF со два педали
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Цена: 1.600 eur.
приближно: 98.080 ден.
За огласот:
Број на огласот: 18060
Прегледи: 447
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 03.03.14 19:35h
Истекува на: 03.03.19 19:35h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• На рати
Опис:
Се продава пијано PETROF со два педали. Пијано е во одлична состојба, како ново, наштиман. Пијаното е во Софија Транспорт и пренос на моја сметка. Тел.:00359878684242 ...
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Vasili
Град: Скопје
Телефон: 00359878684242
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија