kabrio mercedes slk200 kompressor
 
URL до огласот:
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Марка:
Mercedes
Mercedes:
Serija 200
Гориво:
Бензин
Година:
2007
Километража:
50.000 - 99.999
Коњски сили (ks):
163
Зафатнина (cm3):
2000
Тип на погон:
Заден Погон
Облик на каросерија:
Кабрио
Врати:
2/3
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Прва регистрација:
2007
Старост:
Половно
Сочуваност:
Добро
Цена: 15.000 eur.
приближно: 919.500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 17505
Прегледи: 597
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 30.11.99 00:00h
Истекува на: 26.01.19 09:52h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Дополнителна Опрема:
• ABS
• Airbag
• DVD / TV
• ESP
• Автопилот
• Алум. Фелни
• Гаражиран
• Гр. на седишта
• Ел. ретровизори
• Ел. стакла
• Клима
• Кожа
• Ксенон Светла
• Навигација
• Резер. клуч
• Серв. Книшка
• Серво
• Сончев Покрив
• Централна Брава
Опис:
cenata ne e fiksna
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Silviadimitrova
Град: Скопје
Телефон: 77612757,00359898229913
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 1200 eur.
Цена: 1 eur.
Цена: 3300 eur.
Цена: 650 eur.
Цена: 1500 eur.
Цена: 1500 eur.