Zashtitna folija za ekran za LG l4
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
Фиксна
Цена: 2 eur.
приближно: 130 ден.
За огласот:
Број на огласот: 17405
Прегледи: 619
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 16.01.14 18:01h
Истекува на: 16.01.19 18:01h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Zashtitna folija za ekran za mobilen telefon LG l4
Контакт:
Огласувач: Momir
Град: Тетово
Телефон: 072233296

Огласи од иста категорија