FISKALNA.KASA, KASA FISKALNA
     
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
Цена: 69 eur.
приближно: 4.200 ден.
За огласот:
Број на огласот: 16864
Прегледи: 758
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 19.12.13 09:18h
Истекува на: 02.11.18 19:50h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
Prodavam fisklna kasa SYNERGY SY 50 socuvana i malce koristena. Odjavena e, Moze odma da si ja koristite. Pozdrav
Mail i Tele
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Marjan .
Град: Скопје
Телефон: 078301306
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија