Apartmani Bubamara - Krusevo
URL до огласот:
Промени Оглас
Цената е:
По Договор
Град:
Крушево
Број на соби:
3
Површина (m2):
15
Лифт:
Не
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 16272
Прегледи: 1248
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.07.13 08:13h
Истекува на: 24.07.18 08:13h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опрема Недвижности:
• ADSL
• Гаража
• Градски водовод
• Градско парно
• Имотен лист
• Кабловска
• Паркинг
• Сите Дозволи
Опис:
Izdavam novi studia vo strog centar (50m od gradski plostad). Sekoe studio raspolaga so sopstvena kujna, wc, kabelska TV, wi-fi internet, fen, parno, 24/7 topla voda. Studiata se so poseben vlez i raspolagaat so parking prostor.
Kapacitet 2+2
facebook: ApartmaniBubamaraKrusevo
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Meri
Град: Крушево
Телефон: 075-202-190
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија