sobi so kupatilo i pogled na ezero 300 denari (5 €вра) po lice i pogled na ezero terasa studio Ohrid
     
URL до огласот:
Цена: 5 eur.
приближно: 307 ден.
За огласот:
Број на огласот: 15938
Прегледи: 2829
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 15.04.18 00:54h
Истекува на: 03.06.63 11:33h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
sobi so kupatilo i pogled na ezero 300 denari (5 €вра) po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani смештај апартмани студио, куќа Охрид
Вкупен капацитет = 9-10 лица:
- 2 студија (секое со ПОСЕБНО КУПАТИЛО и бања во секоја соба, сопствена тераса со уникатен поглед на езеро)
- 1 голем апартман од 28м2 (со 2 француски кревети, 1 тросед)
ЛОКАЦИЈА - населба Рача, 380м над Билјанини Извори
ЦЕНИ - 300 денари (5 €вра) по лице за 1 ноќевање
• Wi-Fi бесплатен безжичен интернет,
• бања во секоја соба со 24/7 топла вода,
• посебна тераса со маса, столови и прекрасен поглед на градот и езерото од секое студио, апартман,
• mini фрижидер со комора за мраз, • чајна кујна со плински уред со 1 рингла за припрема на брзи јадења и за кафе, опремена со ѓезве, филџани, прибор за јадење, тањири, садови за готвење и чаши за пиење кафе и сокови, • специјално неонско светло на секоја тераса против комарци, муви и други бубачки, • големо огледало,, • плакар за облека, • ПВЦ ролетни за светлосна и топлотна изолација, • ТВ со дигитален приемник со бесплатни програми, • мрежа за сенка и заштита од сонце (прилагодлива по потреба), • посебен влез за секоја соба, со сопствен клуч,
• асфалтиран паркинг за 4 автомобили веднаш до апартманите.

Контакт и Резервации:
мобилен и вибер +389 70 55 65 78 Гоце
емаил: goce3d@yahoo.com
Резервација со уплата на аванс заради ваша и наша сигурност!
Видео:
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: goce3d
Град: Охрид
Телефон: +38970556578
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија