bubica
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Нудам
Цената е:
По Договор
Цена: 8 eur.
приближно: 500 ден.
За огласот:
Број на огласот: 15069
Прегледи: 487
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 24.01.13 20:26h
Истекува на: 24.01.18 20:22h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
iznajmuvam magnetna bubica ne vidliva so odlicen zvuk so 2 baterii za dopolnitelni informacii na TEL 078 820 558
Контакт:
Огласувач: bubica
Град: Штип
Телефон: 078820558

Огласи од иста категорија