STATOR PIAGGIO 50 4T (4VALVE) oem:833632 http://motoparts.com.mk
     
URL до огласот:
Цена: 48 eur.
приближно: 2.950 ден.
За огласот:
Број на огласот: 14377
Прегледи: 33470
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 14.01.15 09:53h
Истекува на: 08.10.22 11:43h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
STATOR PIAGGIO 50 4T (4VALVE) oem:833632
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk
Видео:
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: MOTODELOVI
Град: Скопје
Телефон: 043522757/O78216258
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија