podaruvam
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Подарувам
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 13709
Прегледи: 676
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 17.06.12 19:12h
Истекува на: 17.06.17 19:12h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Опис:
podaruvam kuce sibirski samojed so shampionsko poteklo so pedigre ,cip, site vakcini primeni staro godina dena.kuceto se naoga vo kumanovo tel 078 322 784
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: miki
Град: Куманово
Телефон: 078/322-684
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: По Договор
Цена: По Договор
Цена: 0 eur.
Цена: 0 eur.
Цена: 3 eur.
Цена: 1 eur.