Baram soba
URL до огласот:
Промени Оглас
Град:
Скопје
Број на соби:
1
Цена: 60 eur.
приближно: 3.678 ден.
За огласот:
Број на огласот: 10963
Прегледи: 375
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 11.09.11 12:54h
Истекува на: 11.09.16 12:54h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
Опис:
Baram soba za iznajmuvanje vo okolinata na Bunjakovec ili centar,ITNO!
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Ivana
Град: Свети Николе
Телефон: 078694342
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија