PRODAZBA I MONTAZA NA DRVENI PROZORI, VRATI...
   
URL до огласот:
Промени Оглас
Тип на оглас:
Продавам
Цената е:
По Договор
По Договор
За огласот:
Број на огласот: 10355
Прегледи: 6001
Додади во омилени
Прати до пријател
Печатење
Објавен: 27.07.12 00:44h
Истекува на: 17.07.16 15:13h
Пријавете злоупотреба!
Сподели:
Можност на плаќање:
• Готовина
• На рати
Опис:
Prodazba i montaza na drveni prozori vo site dimenzii, kapaci za prozori, sobni vrati, drveni vlezni vrati.

VRVEN KVALITET, PROFESIONALNA MONTAZA I PRISTAPNI CENI !!!
Контакт:
E-mail до огласувачот:
Огласувач: Roza
Град: Скопје
Телефон: 075201607
Вашето име:
Вашиот Email:
Порака:

Огласи од иста категорија