Издавам деловен простор Струга 23.03.2018 18:30 Број на огласот: 28575
Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар 150 м2 на 2 кат, со ценрално греење, санитарен чвор. Просторот е со повеќе канцеларии и се издава за 9-10ев./м2 + режиски трошоци. Се наоѓа на ТОП ЛОКАЦИЈА во Цента
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 18:03 Број на огласот: 28570
Се издава празен стан/деловен простор во Лептокарија со површина од 116м2. Се наоѓа на 2ри кат. Станот располага со 3 празни соби, кујна, купатило. Има 2 балкона и централно греење. Цена 500еур со мес
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Останати услуги Делчево 23.03.2018 00:26 Број на огласот: 28566
Сериозни заем Понуда помеѓу одредени Здраво Сер / Madam Што е тоа што треба кредити на пари помеѓу поединци за да се справат со финансиските потешкотии за конечно да се скрши ќор-сокакот, кои пред
Издавам стан Скопје 18.03.2018 19:46 Број на огласот: 28518
Се издава празен или наместен голем и простан стан.Станот се наоѓа во висококвалитетна зграда која е препознатлива по својата внатрешна и надворешна убавина и воедно симболизира уникатност самата по с
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
По Договор
Работа Берово 16.03.2018 20:44 Број на огласот: 28498
Zarabotete so ozbilna internet programa koja ce vi ovozmozi da stignete do visoki mesecni primanja. https://goo.gl/fgE36j
Разно - Разно Свети Николе 16.03.2018 02:39 Број на огласот: 28463
неверојатно, но точно Победа од заем од 5.000 до 10.000.000 € со оваа г-ѓа Лијана Подоски која ми даде кредит од 10.000 € за помалку од 72 часа откако ги следев сите чекори кон писмото, Бог може да
Разно - Разно Кичево 13.03.2018 11:22 Број на огласот: 28411
Ja samfinancijer , posebno privatni zajmodavac cini nudi kredit od 2000€ do 25 .000.000€ priznat u svijetu . Želite li dobiti kredit za projekt , mijenjati auto ili izgradnju vlastitog doma . Želite n
Продавам плац Скопје 13.03.2018 10:56 Број на огласот: 28407
Се продава плац во Илинден во градежен реон со површина од 3544м2. Цена по договор. Шифра 9039
Издавам деловен простор Скопје 12.03.2018 17:42 Број на огласот: 28398
Се Издава Дуќан кај Грчка Амбасада со површина од 105м2, тераса 70м2 и подрум од 200м2. Има 2 тоалета. Цена 3500еур. Шифра 8049/1
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Сите Дозволи
Издавам деловен простор Скопје 12.03.2018 17:26 Број на огласот: 28396
Се Издава Локал кај Грчка Амбасада со површина од 170м2. Се издава празен.Цена 1300еур.Шифра 8050/1
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам деловен простор Скопје 07.03.2018 10:08 Број на огласот: 28366
prodavam deloven prostor so plac vkupno 974m2, na vlez-izlez na avtopat vo Katlanovo, poranesen restoran GRIL, do Soloprom, so cista,dokumentacija, imoten list i toa 535m2gradezno izgradeno zemji[te,2
• Базен• Градски водовод• Имотен лист
Електроинжињерски услуги Делчево 23.02.2018 07:10 Број на огласот: 28282
PROJEKT NOVA GODINA KREDITNA PONUDA Vi koji trebate zajam za Novu godinu ostvariti svoje male snove, servisna stanica slavi rođendan koju vam nudi od 1000 € do 10.000.000 € svakom pojedincu koji im
За Парење Скопје 07.02.2018 14:45 Број на огласот: 28190
Samoyed star 3 ipol godini bara zenka za parenje
Останати услуги Берово 13.01.2018 04:51 Број на огласот: 27950
http://www.duskalo.mk/searchresults.php?minprice=&maxprice=¤cy=denar&type1=9&city=%D0%9A%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8
Останати услуги Берово 13.01.2018 04:49 Број на огласот: 27948
http://www.duskalo.mk/searchresults.php?minprice=&maxprice=¤cy=denar&type1=9&city=%D0%9A%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8
Настава и обука Скопје 15.04.2018 20:24 Број на огласот: 28745
Часови по руски јазик.
Останати услуги Скопје 04.04.2018 19:32 Број на огласот: 28688
Болестите доаѓаат ненадејно и затоа вреди да бидете однапред подготвени! Здравјето е најважно и од големо значење е каде и како се лекуваме.Затоа ние имаме програми со покритие во сите приватни здра
€ 9.500
Автомобили Прилеп 04.04.2018 16:17 Број на огласот: 28685
Се продава BMW X3 2004 3.0 d 205hp
• ABS• Airbag• ESP• Алум. Фелни• Гр. на седишта• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Кожа• Ксенон Светла• Металик• Паркинг Сензори• Погон 4x4• Резер. клуч• Серво• Централна Брава
Автомобили Прилеп 04.04.2018 14:55 Број на огласот: 28684
Се продава Renault Clio 1.5 dci 2007. Многу ниска потрошувачка (3.5л/100км) 3 врати, cruse control клима мануелен менувач. 4200 Euro со алуминиумски фелни 3800 Еуро без алуминиумски фелни
Издавам стан Скопје 31.03.2018 15:53 Број на огласот: 28651
Во близина на City Mall се издава двособен стан од 40м2 на 10/10 кат. Станот има дневна со трпезарија, кујна, една спална, остава и купатило,балкон. Греење на струја, клима. Зградата има 2 лифта и па
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Пребарување по број
SONAX