Продавам плац Скопје 07.03.2013 21:39 Број на огласот: 15345
plac vo Centar, kaj Vlada, od 312m2 so moznos za gradba na stanbeno deloven objekt ili hotel - povrsina za gradenje - 192m2, kaтnost p+5+potkrovje, najmala visocina od ploca do ploca 2,90m, a za delo
€ 200
Домашни животни Скопје 24.01.2013 14:13 Број на огласот: 15065
Rodeni se na 13.01. 2013 god.Naslednici se na mnogu jaka i kvalitetna krv. Ostanaa ushte 2 pobrzajte.
Продавам стан Скопје 30.07.2012 15:21 Број на огласот: 14031
Продавам стан кај Универзална сала,спроти градинката,свртен кон мирен дел,на втори кат, од 68м2+8м2-подрум и балкон,наместен,со централно парно греење, со имотен лист веднаш вселив.Цената е фиксна-900
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија
Автомобили Штип 29.07.2012 15:09 Број на огласот: 14022
prodavam megan pominati samo 24000km voziloto e vo garaza i e ekstra kako od salon ot ne e vozeno
• ABS• Airbag• Гаражиран• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Централна Брава
Кампирање и опрема Скопје 14.07.2012 18:18 Број на огласот: 13904
/ NIKE AIR MAX MILLENIUM '97 / NIKE AIR MAX '90 / NIKE AIR MAX LUNAR / NIKE AIR MAX+ 2011 ID/ AIR MAX COMMAND LE/ SIZE: 36-40 I 41-46 CENATA E VO ZAVISNOST OD MODELOT!
Мебел за дневна соба Скопје 09.07.2012 14:12 Број на огласот: 13858
Салон за мебел "Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради) Контакт: info@dizajnmoderno-plus.com.mk contact@dizajnmoderno-
Продавам стан Скопје 08.05.2012 09:26 Број на огласот: 13388
Prodavam stan na Jugodrvo 43m2 + 5m2 podrum; bez lift; na 3 kat od 5; imoten list; i tn.
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Мебел за детска соба Скопје 02.05.2012 14:48 Број на огласот: 13327
Салон за мебел "Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради) Контакт: info@dizajnmoderno-plus.com.mk contact@dizajnmoderno-
Продавам стан Скопје 04.03.2012 18:01 Број на огласот: 12838
SE PRODAVAAT 2 STANA VO K.VODA-RASADNIK PO 45 m2 NA 1 I NA 3 KAT.STANOVITE SE SO MALA SPALNA, TERASA, PARNO, LIFT, IMOTEN! UBAVI SONCEVI, POGLED KON ISTOK!
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 24.02.2012 09:30 Број на огласот: 12754
do ou Kiril Pejcinovik
• ADSL• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг
Продавам стан Скопје 17.02.2012 17:47 Број на огласот: 12685
raspored odlicen,vseliv imoten list,orientacija zapad jug sever ,opremena kujna ,i 2 spalni terasa lift centralno greenje ,,,odlicen stan
• ADSL• ISDN• Аларм• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 17.02.2012 17:41 Број на огласот: 12684
raspored ekstra so dnevna opremena kujna 2spalni toalet terasa,1kat centralno greenje,cisti dokumenti vednas
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 01.02.2012 11:52 Број на огласот: 12539
Se prodava stan vo Hipodrom, 60m2, dvosoben, na tret kat.
Делови за мотори Скопје 07.10.2014 19:27 Број на огласот: 15051
МОЖЕ ДА СЕ КУПИ ВЕДНАШ ОД ПРОДАВНИЦА ВО ВЕЛЕС ИЛИ ОНЛИНЕ ОД: http://motoparts.com.mk COMPLETE CYLINDER 4-STROKE TECHNICAL FEATURES Cylinder Material: primary aluminium alloy with a high
Гуми Скопје 18.07.2014 10:57 Број на огласот: 15455
може да се одбере и дирекно да се кипи ОНЛИНЕ со попуст од: http://motoparts.com.mk
Печки Скопје 12.07.2014 08:30 Број на огласот: 17784
TERMO PECKA Ei-NIS 6KW-NEKORISTENA-TROFAZNA GRATIS POSTOLJE SO TRKALCA BOJA:KREM NOV TIP POTENKA POLESNA POEKONOMICNA DOLZINA:1290 VISINA:650 SIRINA:320cm tezina:280kg moknost:6kw vo komple
Автомобили Скопје 28.09.2013 03:53 Број на огласот: 16675
Prodazba na ksenon svetla karbonska folija parking senzori i drugo.cenite ke se dvizat za ksenon svetlata od 1800 denari najeftinite pa nagore.Obezbedena montaza za istite po pristapni ceni kako i pro
Звучници и звучни кутии Скопје 15.09.2013 17:04 Број на огласот: 16598
Prodavam Zvcnici Cerwin Vega Od poznatata VS-serija, so 12' bass . izuzeten kvalitetno moken zvuk 250w RMS snaga.Zvucnicite se vo domasni uslovi slusani , so fabricki drajveri t.e. ne cepkani , Za p
Недвижнини за Одмор Охрид 08.08.2013 07:43 Број на огласот: 16390
Слободно од 13.08.2013. Нов апартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 40 м2 , две соби , 4 кревети , кујна , купатило,тераса,бесплатен паркинг.Цената е 20 евра за целиот апар
• Кабловска• Паркинг
Недвижнини за Одмор Охрид 11.07.2013 10:21 Број на огласот: 16058
Идеално за одмор во центарот на Охрид кај Охридска Банка. Располагаме со повеќе лежаи, кујна, купатило, кабелска телевизија, интернет, паркинг простор. Контакт: 046/611588 +39871212343 Виолета e-ma
Пребарување по број
SONAX