Кучиња Гостивар 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 21955
Se prodavaat 2 maski kutrinja crno beli American Staford terrier, procisteni , vakcinirani od dobra krv
Издавам деловен простор Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 21874
Издавам комплетно уреден стан/канцеларија 45м2 на приземје спроти Општина Центар во близина на градскиот парк. моб. 071828384
• Паркинг
Работа 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 22156
Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -lepacki za folija;ventili za kafe -melnici za seker, prezla, susam, biskv
Разно - Разно Крива Паланка 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 22228
Posebna i ozbiljnu ponudu kredita u 72 sata do kraja godine. Trebate sredstva za svoj dom, za svoj Business za kupovinu automobila, kupiti motocikl, na stvarajući svoja posla, za vaše osobne potreb
За Парење Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 22745
Aljaski malamut star 3 godini bara zenka za parenje
Издавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 22886
издавам трособен стан во Кисела Вода 56м2,нова градба, наместен,со парно.Веднаш вселив.
• Градски водовод• Градско парно• Домофон
Мебел за дневна соба Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 23053
Каучот/ Софата е нова, произведена во Велес... Поради голема залиха на каучите ги продаваме по ПОВОЛНА цена од само 13.000 денари. Во залиха се останати 20 каучи беж боја комбинирани со кафеава боја.
Разно - Разно Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 23293
Prodavam koristeni radijatori,gusano rebro/ 200den.( komplet so ventili).Imam I komplet potstanica so ventili I meraci,cena po dogovor, otkoga ke SE vidi!
Очила за сончање 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 23404
novi GANT naocari za sonce
Издавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 23601
Издавам целосно наместена гарсоњера во Скопје, во Скопјанка, веднаш до автобуска и железничка станица. Во гарсоњерата има два кревета на пуштање, два плакара, маси, столици, ТВ со кабелска и интернет,
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Паркинг
Продавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25704
На простор од 150.000 м2 во општина Ѓорче Петров, веднаш наспроти Порта Влае и новиот кружен тек се гради нова населба во Скопје. Новата населба е лоцирана на само 5 километри од центарот на Скопје к
€ 1.100
Автомобили Тетово 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 24667
Prodavam fiat uno 1.7 dizel registracia do 25.1.2018 moze izamena za nekoe Jugo servisirana lamela korpa kaisi ule filteri zglobovi lageri jabucici so mala potrosuvanje
Останати услуги Демир Капија 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25136
Brz kredit! dopolnitelni beneficii Vo potraga za zaem itno e potrebno - da prodolžat so svojata rabota - renoviranje na stan, kuḱa, zgrada, za vnatrešni raboti - proektot - se dolži na drugi priči
Разно - Разно Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25478
masina za izradu eksera,nova,izradjuje eksere do110mm duzine.Uz promenu alata izradjuje kovacke eksere kao i eksere do250mm.
Продавам стан Прилеп 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25675
PRODVAM STAN VO nas.OSTROVO NA ODLICNA LOKACIJA. STANOT IMA GOLEMA DNEVNA SOBA, TRPEZARIJA, KUJNA, SPALNA, 2 BALKONA, KUPATILO I VIZBA, NA 6/12 KAT. PO IMOTEN LIST IMA 62M2, PO ELABORAT E 71 m2. SE NA
€ 250
Кучиња Охрид 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25760
sarplaninec star edna godina cistokrven kuceto e mn golemo moze da se vidi vo sekoe vreme.
Машини за перење Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25803
Машина за Перење GORENJE 512 Бела Боја исправна големина на барабан 5кг не е многу користена
Издавам деловен простор Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25833
Izdavam razrabiteno 10 godisno frizersko studio vo Micurin.Na ubava lokacija veke dobro poznata.ima 26km i e vo odlucna sostojba zacuvano.vo nova zgrada.obezbedeno so resetki.ima reklamna tabla. I e b
• Имотен лист• Климатизатија
Издавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25863
Издавам празен двособен стан од 60м2 во строг Центар на Скопје. Станот се наоѓа во Градски Ѕид над Пасошко до Француски Културен Центар на 2/5 кат. Погоден за живеење и за деловен простор за што посед
• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг
Канцелариски Мебел Кавадарци 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 25872
συγκεκριμένη και σοβαρή προσφορά δανείων σε 72 ώρες από το τέλος του έτους. Δεν χρειάζεται χρηματοδότηση για το σπίτι σας, για σας Εμπορική για να αγοράσει ένα αυτοκίνητο, αγοράστε μοτοσικλέτα, για
Пребарување по број
SONAX