€ 0
Каросерија и авто лимарија Скопје 09.12.2013 14:30 Број на огласот: 17018
МАКДЕЛ КАРОСЕРИСКИ АВТО ДЕЛОВИ ГОЛЕМ МАГАЦИН, ИСПОРАКА ВЕДНАШ НАЈДОБРИ ЦЕНИ,КВАЛИТЕТ ОД РЕНОМИРАНИ СВЕТСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ СО ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА. ДЕЛОВИ ОД КАРОСЕРИЈА: КРИЛО,БРАНИК,ФАР,МАСКА,СПОЈЛЕР,
€ 0
Каросерија и авто лимарија Скопје 09.12.2013 14:26 Број на огласот: 17007
МАКДЕЛ КАРОСЕРИСКИ АВТО ДЕЛОВИ ГОЛЕМ МАГАЦИН, ИСПОРАКА ВЕДНАШ НАЈДОБРИ ЦЕНИ,КВАЛИТЕТ ОД РЕНОМИРАНИ СВЕТСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ СО ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА. ДЕЛОВИ ОД КАРОСЕРИЈА: КРИЛО,БРАНИК,ФАР,МАСКА,СПОЈЛЕР,
Продавам куќа Охрид 02.12.2013 16:06 Број на огласот: 17068
Se prodava stara kuka na ul.Jane Sandanski,Ohrid,so vkupna povrsina na placot od 286 m2, osnova od 172 m2, od prizemje i kat, so markica za PRI+4K i bruto povrsina od 860 m2. Cena:140.000 eur. Tel.0
Останата опрема за двор Скопје 14.11.2013 15:03 Број на огласот: 16914
Мотор за гаражни врати “Кит за гаражна повеќеделна-сегментна врата” Карактериситки: -Сила на влечење 1200N. -Напојување 24V DC. -Мотор со вградена автоматика. -Двоканален далечински управувач.
По Договор
Работа Скопје 14.10.2013 20:38 Број на огласот: 14461
АБВ на Македонското Стопанство - деловен именик објавува ОГЛАС за ангажирање на МАРКЕТИНГ АГЕНТИ Потребни квалификации:  Најмалку средно образование  Претходно работно искуство во прода
Издавам деловен простор Скопје 04.10.2013 10:10 Број на огласот: 16707
Se izdava Funkcionalen Deloven Prostor Mnogu namenski na Prizemje . Tehnickite moznosti odgovara posebno za Brz Biznis na Kancelarisko Magacinsko rabotene,Kakoi i za mnogu drugi dejnosti. Se naojga 1
• Гаража• Градски водовод• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Автомобили Скопје 20.09.2013 09:01 Број на огласот: 16473
Prodavam vw golf 4 1.4 vo odlicna sostojba so realni 200.000 km. - klimaktronik - aluminiumski bandasi 16 ki - centralno so dalecinsko - ABS + ESP - fabricko radio so 6 zvucnici - elektrika na s
• ABS• Airbag• ESP• Алум. Фелни• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Серво• Централна Брава
Птици и папагали Скопје 20.09.2013 09:01 Број на огласот: 14601
Prodavam kanarinci slavujari (ostana uste edna zenka lanska - 700 den i tri godisen maski 500 den ) vo odlicna zdravstvena sostojba.
Издавам стан Скопје 13.09.2013 00:03 Број на огласот: 16554
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan vo Kapistec, nov, so nov mebel
Издавам стан Скопје 10.09.2013 19:07 Број на огласот: 16550
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan vo Centar, blizu Vero Jumbo
Семе и садници / Садни Материјали Скопје 30.07.2013 17:39 Број на огласот: 16310
Можеме да создадеме градина од секаква површина или пак да ја одржуваме постојната. Тим од градинари кои уредуваат и одржуваат како приватни така и деловни објекти. Исто така располагаме и со расадник
Работа Скопје 30.07.2013 17:35 Број на огласот: 16309
Чисти простории и средени објекти се она што ние можеме да го направиме за вас. Тим од двајца искусни хигиеничари. Достапни во секое време и работа во три смени .
Клима уреди Скопје 20.07.2013 11:41 Број на огласот: 15807
Припремете се за летото и горештините. Професионален мајстор со повеќе од 15 години искуство со клима уреди го има решението за вас -Монтажа -Демонтажа -Сервисирање -чистење и одржување -прове
Соби Охрид 30.06.2013 23:26 Број на огласот: 10050
Опис: Izdavam dve garsonjeri na prizemje i na 2 sprat,dvete imaat po 4 lezai i pogodni se za 4 cleno semejstvo ili mlado drustvo,so sopstven vlez,tv kablovska,internet,parking...se naogame na glavn
Издавам стан Скопје 25.06.2013 15:33 Број на огласот: 15754
Agencija za nedviznosti izdava kompletno renoviran stan kaj Kjubi, blizu Zeleznicka stanica, Ramstor... prazen ili namesten, so klima ured, lift, sopstven parking, nova masina za perenje, nov sporet .
Издавам стан Скопје 22.06.2013 18:56 Број на огласот: 16056
Се издава празен стан од 70м2 во центар, веднаш зад собрание на Р.М. Станот се состои од: дневна, две спални, купатило, кујна, ходник и логија. Цена 250 евра плус данок (данокот е околу 25 евра). Теле
€ 350
Издавам стан Скопје 15.06.2013 13:21 Број на огласот: 14977
Izdavam namesten sprat od kuka vo naselba "Kozle" –70 m2 , 2 spalni sobi, sopstveno parno, klima, satelitska, kablovska, internet, poseben vlez, gradba 2005 god. Cena 300 evra. Tel za kontakt 3085-
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Сателитска• Сите Дозволи
По Договор
Продавам стан Скопје 07.06.2013 21:20 Број на огласот: 15291
PRODAV STAN AVTOKOMANDA kaj Komercijalna banka, 68m2, podrum 7m2, lift, parno, cista dokumentacija.gradba 2001.
• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг
Останато Скопје 14.04.2013 16:52 Број на огласот: 10543
Multimedialna Nintendo konzola, Game Player Dobra zabava za vas ili vašeto dete. Na nego imam instalirano BESPLATNI 2000 Nintendo Gameboy Advance Igri, koi se igraat direktno na PMP-to, isto tak
Продавам стан Скопје 14.03.2013 10:27 Број на огласот: 14258
Продавам нов ненаместен, може и наместен стан во Кисела Вода, Расадник.Станот има две спални соби, дневна со трпезарија и кујна. Има одличен поглед на северо-источна страна и можност за доградба како
• ADSL• ISDN• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Сателитска• Сите Дозволи
Пребарување по број
SONAX