Транспорт и селидба Скопје 27.04.2013 10:00 Број на огласот: 15682
VRSAM PREVOZ SO KOMBE NA ROBA I SELIDBI, DO 1 TON- PO GERMANSKI SISTEM- EVTINO, EKSPRESNO PROFESIONALNO, DOSTAPEN 24 CASA- 072 754 888.
€ 120.000
Продавам стан Скопје 27.04.2013 01:09 Број на огласот: 15681
Prodavam stan vo Micurin, na ul. Venijamin Machukovski 6/3-3 so 4 sobi (dve pogolemi i edna pomala soba), edna ogromna dnevna, golema kujna so trpezarija, toalet, hodnik i 2 terasi. Stanot e visok sko
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Приколки Велес 26.04.2013 22:55 Број на огласот: 15680
Kamp prikolka Brako totalno renovirana so laminat novi sungeri tapaciranje farbanje i red drugi raboti.... cenata ne e fiksna
Внатрешни делови Скопје 26.04.2013 14:52 Број на огласот: 15679
Prodavam poloven motor( benzinec) za Volkswagen kombeTransporter 4_. moze i( pasuva) za golf 3..pasat audi..........2000 kubika...aac motor.62 kw. Evtino .....Evtino..........inaku motorot e vo dobra
Останата аудио опрема Скопје 26.04.2013 02:12 Број на огласот: 15678
Superior quality 24-bit/192kHz HD audio, built-in DTS-ES and Dolby Digital EX decoding (HARDWARE) 24-bit/96kHz Со додаток на OPTIC TORX173 може да декодира DTS и Dolby Digital од надвореш DVD уред, с
Останати марки на лаптоп Кавадарци 25.04.2013 23:45 Број на огласот: 15677
SE MENUVA ISKLUCIVO ZA SAMSUNG GALAXY S2 S3 S4 NOTE NOTE 2 KA HTC IPHONE 4S 5 SO MINIMALNA DOPLATA NA NEKOJ MODELI SO ISKLUCOK ZA S2 DOPLATA+200 EVRA POZDRAV
Продавам куќа Охрид 25.04.2013 19:37 Број на огласот: 15676
Се продава куќа , 110 м2 + 400 м2 дворна површина на Ул. Мирка Гинова Охрид (Населба 15 Корпус) .Има 2 прилаза до куќата и од кај патот за Велгошти, и од кај поранешна Езерка. Куќата е приземје+поткро
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
€ 800
Автомобили Скопје 25.04.2013 17:06 Број на огласот: 15675
dacija nova 99 g vo vozna sostojba hitno
• Гаражиран• Металик• Плин• Резер. клуч• Серв. Книшка
По Договор
Продавам плац Скопје 25.04.2013 14:34 Број на огласот: 15674
Prodavam niva s.Pakoshevo 1417m2,moze i zamena za kola.Cena po dogovor
€ 300
Издавам стан Скопје 25.04.2013 13:56 Број на огласот: 15673
izdavam dvosoben namesten stan vo crnice luksuzno opremen.
• ADSL• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Останати услуги Скопје 25.04.2013 12:10 Број на огласот: 15672
Изработка на семинарски, есеи, состави, проектни задачи
Продавам плац Скопје 25.04.2013 12:08 Број на огласот: 15671
Продавам земјиште во Ношпал, битолско, 15000 м2
По Договор
Издавам стан Скопје 24.04.2013 11:22 Број на огласот: 15667
Baram stan pod naem. Nov ili renoviran do 50 m2 ne pogolem ,vo okolinata na vlae ,taftalige
€ 1.850
Автомобили Скопје 23.04.2013 18:06 Број на огласот: 15665
se prodava renault clio 1.2 so atestiran plin, registrirano do 27.12.2013, ima centralno, elektrika na prozori, klima, bandazi, radio cd, 2xairbag
• Airbag• Ел. стакла• Клима• Металик• Плин• Резер. клуч• Серво• Централна Брава
Продавам стан Скопје 23.04.2013 15:07 Број на огласот: 15664
Se prodava 68m2 stan vo Centar so edna spalna,dnevna,trpezarija,kujna,kupatilo,2 terasi i podrum 6m2 poradi lokacija pogoden za deloven prostor
• ADSL• ISDN• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 23.04.2013 14:50 Број на огласот: 15663
Se prodava trosoben stan 85m2 so 2spalni,2terasi,2kupatila,dnevna,trpezarija,kujna,podrum 3m2
• ADSL• ISDN• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Делови за мотори Скопје 23.04.2013 14:09 Број на огласот: 15662
Prodavam poloven motor( benzinec) za Volkswagen kombeTransporter 4_. moze i( pasuva) za golf 3..pasat audi..........2000 kubika...aac motor.62 kw. Evtino .....Evtino..........inaku motorot e vo dobra
Кондури Скопје 23.04.2013 12:42 Број на огласот: 15660
Prodavam ednas obleceni (nekoi i potpolno novi) zenski konduri i sandali za leto ili prolet
Продавам куќа Скопје 22.04.2013 19:35 Број на огласот: 15659
Куќата е 120м2 со дворно место од 980м2 на 30тина метри од главниот регионален пат а само на 5км од Центарот на градот. Куќата има 3 спални, дневна со трпезарија и купатило, обезбедена е со одвод, до
• Градски водовод• Имотен лист
Останати услуги Гостивар 22.04.2013 01:04 Број на огласот: 15658
Здраво. Вие сте во финансиска криза и сите твои обиди да ја поврати контролата паѓаат во вода, сите затоа што не имаат средства за обнова на вашиот сопствен бизнис. Сте биле одбиени за банката, биде
Пребарување по број
SONAX