Издавам стан Скопје 23.11.2017 00:01 Број на огласот: 27640
Станот се наоѓа во срцето на градскиот живот во Скопје, подрачјето на Дебар Маало. Еве ги опциите на популарните кафулиња и сите видови ресторани, катедралата Свети Климент Охридски и познатата Ленино
• ADSL• ISDN• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Бејбиситер / Чување деца Прилеп 22.11.2017 21:40 Број на огласот: 18731
RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DECA) BEBISITERI SO SMESTUVANJE I ISHRANA OD 18 DO 50 G ZA ZENSKI,PLATA OD 150-200 funti nedelno (180-240 EVRA NEDELNO) I MASKI OD 18 DO 28 GOD PLATA OD 100-150 FUNTI NED
Продавам куќа Прилеп 22.11.2017 21:40 Број на огласот: 27237
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 so dva dukani po 22 m 2 so dve golemi terasi od po 15 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik od 250 m
• Градска канал.• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
€ 57
Јакни, капути и бунди Скопје 22.11.2017 21:08 Број на огласот: 27639
Kvaliteni malce noseni zimski jakni za momcinja visina 165-70
Транспорт и селидба Прилеп 22.11.2017 20:39 Број на огласот: 22159
VRSAM TRANSPORT SO KOMBI VOZILO 4 EVRO PALETI 1545kgr 14m3 RASPOLAGAM SO SITE LICENCI ZA VNATRESEN I NADVORESEN TRANSPORT.
Останати услуги Берово 22.11.2017 20:02 Број на огласот: 27638
Дали сте во потрага за заем на пари за реализација на вашиот проект? Дали сте биле одбиени од страна на вашиот банки? Дали ви треба кредит да го исчистите вашиот долгови, плаќаат сметките или план
Останати услуги Валандово 22.11.2017 19:43 Број на огласот: 27637
KREDIT PONUDA ZA SVE Hello Sir / Madam Kontaktirajte direktor E-mail: veselinovskifinancije@outlook.fr Lokalna kompanija nudi kredite svim pojedincima 1000 bio je 500.000 € € po stopi od 3%. Dobio
Продавам стан Кичево 22.11.2017 18:41 Број на огласот: 27636
Stanot se naoga do Ohridska banka nasproti pozarnata stanica
Apple Iphone Скопје 22.11.2017 16:08 Број на огласот: 23957
Instaliranje na navigacija na vasite mobilni telefoni ili gps uredi ,Android, Symbian, Windows,apple!. Se sto e potrebno vasiot ured da ima GPS priemnik, ostanatoto e nasa griza. za mobilen e 300 de
• GPS
Дополнителна Опрема Скопје 22.11.2017 16:08 Број на огласот: 24124
Samo vo Mobil Elektronik mozete da najdete extra i unikatni futroli za mobilni telefoni. So moznost na plakanje so VISA MASTER MAESTRO karticki. Poveke informacii vo MOBIL ELEKTRONIK www.mobilel
Дополнителна Опрема Скопје 22.11.2017 16:08 Број на огласот: 23956
Instaliranje na navigacija na vasite mobilni telefoni ili gps uredi ,Android, Symbian, Windows,apple! Se sto e potrebno vasiot ured da ima GPS priemnik, ostanatoto e nasa griza. za mobilen e 300 den
Останати услуги Битола 22.11.2017 15:25 Број на огласот: 27635
Понуда кредита и финансирање између појединаца m.miilena.aroja@gmail.com Здраво, Моја е-маил адреса: Ја сам Сенора Мирон Јацкуелине. Подносим понуду за кредит између појединаца како бих ва
Dell лаптоп Битола 22.11.2017 14:27 Број на огласот: 27634
BITOLA...Se prodava laptop Dell Inspiron 15R 5520 najdobar vo klasata so i5 processor,8gb Ram,500gb hard,so 15'6'' monitor..Koristen za domasni potrebi..A moze da se raboti za sekakvi potrebi,duri i k
Продавам стан Скопје 22.11.2017 14:19 Број на огласот: 27631
Се продава стан во Центар, Градски Ѕид, на 5-ти кат. Во зградата има лифт. Вкупна површина 153m², грејна површина 127m², со два влеза. Парното е исклучено. Станот не е реновиран. Тел. за контакт 077/
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 22.11.2017 12:39 Број на огласот: 25947
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Гаража• Градско парно• Домофон• Имотен лист
Продавам стан Скопје 22.11.2017 12:38 Број на огласот: 26029
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 22.11.2017 12:37 Број на огласот: 26070
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во
• Гаража• Градско парно• Домофон• Имотен лист
Продавам стан Скопје 22.11.2017 12:37 Број на огласот: 25928
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Издавам стан Скопје 22.11.2017 10:32 Број на огласот: 27630
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E
• Кабловска
Автомобили Скопје 22.11.2017 09:41 Број на огласот: 22007
Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и професионална услуга.
Пребарување по број
SONAX