Сортирај по
Ролери и опрема за ролери Скопје 10.01.2017 14:03 Број на огласот: 16224
П Р О Д А В А М: НОВИ ЖЕНСКИ РОЛЕРКИ БРОЈ 38-40. *** Г Р А Т И С *** НОВА ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА ШТИТНИЦИ ЗА КОЛЕНА, ШТИТНИЦИ ЗА ЛАКТИ, ШТИТНИЦИ ЗА ЗГЛОБОВИ НА РАЦЕ. КОНТАКТ: 075/ 584 501 /+V
€ 13
Ролери и опрема за ролери Скопје 27.08.2015 13:29 Број на огласот: 21338
Ролерките се многу убави може да ги вози и професионалец и почетник,имаат штитници за лакти,кацига и гратис тркало во случај да притреба. Тркалата се полу силиконсли.
€ 24
Ролери и опрема за ролери Скопје 27.08.2015 03:41 Број на огласот: 21415
rolerkite se super novi , 3, 4 pati bev so niv na pateka, mnogu se brzi Trkalca silikonski, ispravni. odgovaraat na broj 38 - 40 bidejki se smaluvaat i se zgolemuvaat. tel: 078397729
Ролери и опрема за ролери Скопје 06.05.2015 18:20 Број на огласот: 20732
одлично сочувани ролери бр 39 многу малку користени, купени од Италија по цена од 390 евра, сега се продаваат поради заминување во странство, одат со нив и гратис штитници за нозе и раце
€ 41
Ролери и опрема за ролери Скопје 25.01.2015 17:43 Број на огласот: 20250
Prodavam epten sochuvani rolerki, br.38
Ролери и опрема за ролери Скопје 16.03.2013 18:55 Број на огласот: 15337
prodavam rolerki SALOMON br 38 nekoristeni so silikonski trkalca
Ролери и опрема за ролери Скопје 04.09.2012 16:36 Број на огласот: 14275
Продавам половни ролерки возени многу кратко број 41 (погодни за оние што носат патики број 39-40) и штитници за колена, лакти и дланки по цена од 1500 денари комплет.
Ролери и опрема за ролери Скопје 09.06.2012 12:26 Број на огласот: 13654
PLAVO SO SIVO VOZENI 2 GOD ROLERKI
Ролери и опрема за ролери Скопје 01.04.2012 17:03 Број на огласот: 13097
roelrki br,34-36
Ролери и опрема за ролери Скопје 01.04.2012 17:00 Број на огласот: 13096
rolerki ubavi kvalitetni vozeni 2 god
Ролери и опрема за ролери Скопје 01.04.2012 16:55 Број на огласот: 13095
brojevite se varijabilni 33-36
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Ролери и опрема за ролери
Пребарување по број
SONAX