Сортирај по
Издавам стан Скопје 23.03.2018 19:14 Број на огласот: 28580
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Климатизатија• Сателитска
Издавам деловен простор Скопје 23.03.2018 19:06 Број на огласот: 28578
Во близина на слаткарница Палма во Аеродром, се издава локал со површина од 26м2 кој се наоѓа на приземје. Има тоалет, клима,заштитна решетка. Цена по договор. Шифра 8056/1
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 23.03.2018 18:58 Број на огласот: 28577
Se prodavaat stanovi vo Aerodrom i toa - Lamela1-7 kat -2 stana po 67m2 stan br.53 i br.54 ; Lamela 2 - 8 kat - stan 71m2 stan br.77 ; Lamela 3 - 3 kat -69m2 br.23 . Stanovite se so dve spalni, gosti
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 18:49 Број на огласот: 28576
Се издава комплетно реновиран стан во Карпош во близина на Драмски театар со површина од 60м2. Располага со дневна, кујна, 2 спални соби со засебни кревети, тоалет. Има централно греење, лифт, дограде
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам деловен простор Струга 23.03.2018 18:30 Број на огласот: 28575
Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар 150 м2 на 2 кат, со ценрално греење, санитарен чвор. Просторот е со повеќе канцеларии и се издава за 9-10ев./м2 + режиски трошоци. Се наоѓа на ТОП ЛОКАЦИЈА во Цента
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 23.03.2018 18:23 Број на огласот: 28574
Се продаваат станови- новоградба во Центар во близина на Универзална Сала со квадратура од 61м2 кои се наоѓаат на 3ти и 6ти кат. Становите се со 2 спални соби и централно греење. Во зградата може и да
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам деловен простор Скопје 23.03.2018 18:15 Број на огласот: 28573
Се издава стан/деловен простор во близина на слаткарница Апче со површина од 100м2, се наоѓа на високо приземје. Станот располага со 4 простории и 2 купатила, 2 балкони, клима, централно парно и парки
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 18:12 Број на огласот: 28572
Се издава стан/деловен простор во близина на слаткарница Апче со површина од 100м2, се наоѓа на високо приземје. Станот располага со 4 простории и 2 купатила, 2 балкони, клима, централно парно и парки
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам деловен простор Скопје 23.03.2018 18:07 Број на огласот: 28571
Се издава празен стан/деловен простор во Лептокарија со површина од 116м2. Се наоѓа на 2ри кат. Станот располага со 3 празни соби, кујна, купатило. Има 2 балкона и централно греење. Цена 500еур со мес
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 18:03 Број на огласот: 28570
Се издава празен стан/деловен простор во Лептокарија со површина од 116м2. Се наоѓа на 2ри кат. Станот располага со 3 празни соби, кујна, купатило. Има 2 балкона и централно греење. Цена 500еур со мес
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 17:56 Број на огласот: 28569
Се издава нов стан во близина на ТЦ Зебра, Капиштец со површина од 40м2, се наоѓа на 1ви кат. Станот е комплетно нов и опремен со нов мебел и апарати. Има една спална соба, сопствено парно, клима, 2 п
• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 17:45 Број на огласот: 28568
Се издава реновиран стан во Ново Лисиче со површина од 45м2. Се наоѓа на 5/7 кат. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Станот има балкон, централно греење, лифт. Цена 200
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам куќа Скопје 22.03.2018 22:39 Број на огласот: 28365
Se prodava itno 1/2 od kuka i gradezno zemjiste 350 m2 vo selo Bulacani cena 15000 evra kontakt telefon 076-842-305
• Сите Дозволи
Продавам куќа Скопје 22.03.2018 19:16 Број на огласот: 28559
Продавам куката на влезот во Кочани, улица 4-та- Македонска Бригада 12 Легализована, вода, струја, канализација 1/1 власник
• Градски водовод• Имотен лист• Летна куќа• Сите Дозволи
Издавам деловен простор Скопје 21.03.2018 16:50 Број на огласот: 28547
Се издава празен стан со можност по потреба за вградување на кујнски елементи.Станот се наоѓа во неспоредливо добра зграда и локација и е сместен во една од најурбаните населби во градот.Зградата е ко
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 21.03.2018 16:46 Број на огласот: 28546
Се издава празен стан со можност по потреба за вградување на кујнски елементи.Станот се наоѓа во неспоредливо добра зграда и локација и е сместен во една од најурбаните населби во градот.Зградата е ко
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 19.03.2018 08:44 Број на огласот: 28523
Се издава кат од куќа во Дебар-маало, наместен, евтино,
• ISDN• Кабловска
Издавам стан Скопје 18.03.2018 20:43 Број на огласот: 28521
Се издава наместен и реновиран трособен стан во Аеродром, со површина од 64м2. Се наоѓа на 5ти кат. Има дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило. Станот е на централно греење и има 2 тера
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 18.03.2018 20:34 Број на огласот: 28520
Се издава двособен наместен стан во Кисела вода во близина на училиштето Партение Зоографски. Станот е со површина од 55м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам деловен простор Скопје 18.03.2018 19:52 Број на огласот: 28519
Се издава празен или наместен голем и простан стан.Станот се наоѓа во висококвалитетна зграда која е препознатлива по својата внатрешна и надворешна убавина и воедно симболизира уникатност самата по с
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Пребарување
Цена од:
до
до
  Опрема Недвижности

 • ADSL (300)
 • ISDN (163)
 • Аларм (328)
 • Базен (26)
 • Гаража (222)
 • Градска канал. (586)
 • Градски водовод (698)
 • Градско парно (344)
 • Домофон (494)
 • Имотен лист (729)
 • Кабловска (533)
 • Климатизатија (515)
 • Летна куќа (112)
 • Паркинг (706)
 • Сателитска (329)
 • Сите Дозволи (520)
 • Скара (101)
Пребарување по број
SONAX