Сортирај по
Продавам стан Скопје 09.11.2014 20:05 Број на огласот: 19972
Продавам 3 собен стан од 66м2,( 2 одвоени спални, дневна со трпезарија и кујна, бања, ходник, 2 тераси преградени), добар распоред, со прекрасен поглед и на Водно и кон парк, спроти Симпо на Партизан
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Скара
Продавам стан Скопје 08.11.2014 10:52 Број на огласот: 19968
se prodava stan vo Centar, vo blokot kaj slatkarnicaa Malaga od 72m2 na 3 kat od 6 kata, Cena 90000 evra tel. 070/340-416
Издавам стан Скопје 08.11.2014 10:48 Број на огласот: 19967
se izdava stan vo Centar, vo blokot kaj slatkarnicaa Malaga od 72m2 na 3 kat od 6 kata, namesten, a moze i prazen Cena 200 evra tel. 070/340-416
Продавам стан Битола 03.11.2014 18:10 Број на огласот: 19952
Се продава трособен стан од 72м2 на атрактивна локација во близина на Кеопс Центар на улица „Младински Бригади“. Станот е на втор спрат, има 2 спални соби, 2 купатила, дневна соба со трпезарија, кујна
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 02.11.2014 07:21 Број на огласот: 19948
Се продава стан во Аеродром, 76 м2 плус подрум од 10м2, заедничка просторија на спратот, со 2 спални соби и можност за трета спална соба, 2 тоалета, на 2 кат од 5 ката, со 2 тераси со ориентација севе
• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам деловен простор Скопје 02.11.2014 07:18 Број на огласот: 19947
Се продава деловен простор во Кисела Вода, во трговскиот центар после Рампа, блиску до Централно градско подрачје, 22м2, на приземје. Деловниот простор има една голема просторија, купатило, комплетно
Продавам стан Скопје 02.11.2014 07:16 Број на огласот: 18712
Се продава стан во Тафталиџе 2, на високо приземје, нов, прво вселување, 52м2, со дворче од околу 20м2,сопствено парно, комплетно нови санитарии. Цена 1100 евра м2. Станот се продава без агенциска
• Гаража• Градски водовод• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг
Издавам стан Скопје 31.10.2014 02:38 Број на огласот: 18918
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan blizu Zeleznicka stanica
Издавам стан Скопје 28.10.2014 13:59 Број на огласот: 19933
Se izdava apartman za kratok prestoj, idealen za vasite gosti, turisti i biznis partneri , Luksuzno namesten so posebna spalna soba, Kujna, Kupatilo, Terasa, LCD tv, Klima, Kablovska tv,Internet, Wi F
Издавам стан Скопје 26.10.2014 21:46 Број на огласот: 19931
Се издава поволно стан во населба Козле, во белите кули спроти Веро, во близина на Млечен ресторан. Станот е во мирна населба.Има лифт, парно, наместен е, на 3 спрат. 65 квадрати, тро собен.Ориентациј
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг
Издавам деловен простор Скопје 25.10.2014 08:37 Број на огласот: 19928
Се изнајмува деловен простор во Центар, Капиштец, 20м2, на приземје. Објектот се наоѓа кај пицерија Балила. Цена - 200 евра месечно ПРОАКТА ГРУП 078/988-985 Жарко
Издавам стан Скопје 24.10.2014 18:02 Број на огласот: 19927
Кисела Вода, Чешма, издавам дел од куќа, наместен, спална соба, дневен престој, купатило, кујна, со посебен влез, дворно место, во мирно маало, а сепак блиску до центарот на градот, за двајца за подол
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 23.10.2014 01:58 Број на огласот: 19923
Се продава стан во срцето на Аеродром, одалечен само 1 km од центарот на градот. Станот е со површина од 53 м2 (1 кат), и има централно греење. Локација: позади слаткарница Палма (ул. Владимир Комаров
Продавам стан Скопје 23.10.2014 01:03 Број на огласот: 19921
Продавам 3 собен стан од 66м2,( 2 одвоени спални, дневна со трпезарија и кујна, бања, ходник, 2 тераси преградени), добар распоред, со прекрасен поглед и на Водно и кон парк, спроти Симпо на Партизан
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Скара
€ 6.500
Продавам плац Делчево 22.10.2014 22:14 Број на огласот: 15787
niva do pat so sadnici slivi bunar ogradena so mreza so moznost za priklucok za struja pogodna za vikendicka i dr
Соби Крушево 22.10.2014 14:02 Број на огласот: 6336
Se izdavaat kompletno opremeni studija vo centarot na Krusevo. Raspolagaat so sopstveno kupatilo, mini kujna, TV-kabelska, internet,terasa, parno greenje. NAJPOVOLNI CENI !!!! Rezervacii i informacii
• ADSL• Градски водовод• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
€ 75.000
Продавам стан Скопје 21.10.2014 22:03 Број на огласот: 19916
први кат КИСЕЛА ВОДА 87 КВАДРАТИ 9 КВАДРАТИ БАЛКОН ПЛУС ПОДРУМ
• Градско парно• Кабловска• Паркинг
Продавам стан Скопје 21.10.2014 11:12 Број на огласот: 19912
dve spalni mala i golema,otvoren golem salon,dva balkona,kujna kupatilo,gleda na Vodno i Shara,nema da se gradi zgrada pred nego,ima parkin i ne e direktno na ulica,sonchev,
• Градско парно• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам куќа Скопје 19.10.2014 11:05 Број на огласот: 19575
nova kompletno opremena na odlicna lokacija zlokukani
• Градска канал.• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи• Скара
Издавам деловен простор Скопје 18.10.2014 10:12 Број на огласот: 19025
Се изнајмува канцеларија во зградата на Орифлејм, 32м2 на 5-ти кат. Канцеларијата се изнајмува опремена со современ мебел, има посебен тоалет и обезбедено паркинг место. Цена 200 Евра месечно. ПРО
• Паркинг
Пребарување
Цена од:
до
до
  Опрема Недвижности

 • ADSL (264)
 • ISDN (93)
 • Аларм (137)
 • Базен (24)
 • Гаража (252)
 • Градска канал. (673)
 • Градски водовод (844)
 • Градско парно (567)
 • Домофон (521)
 • Имотен лист (1001)
 • Кабловска (749)
 • Климатизатија (497)
 • Летна куќа (72)
 • Паркинг (862)
 • Сателитска (246)
 • Сите Дозволи (485)
 • Скара (110)
Пребарување по број
SONAX