Сортирај по
Издавам гаража Кавадарци 21.07.2017 18:36 Број на огласот: 26439
Здраво г-дин и г-ѓа, Оваа порака се однесува на поединци, за сите оние кои имаат потреба од одредена заем за да ги обноват своите животи. сте подготвени за пребарување или да се подигне вашите актив
Продавам стан Скопје 21.07.2017 17:05 Број на огласот: 26429
EVTINO se PRODAVAAT STANOVI od 33m2-93m2 na 1,3,4,5,6 i 7 kat za 795eu/m2. Imame i na POTKROVJE za 700 eu/m2. NE JA PROPUSTAJTE OVAA SANSA. Isto taka ZA KLIZNA CENA PRODAVAME OD-54m2,67m2,85m2,108m2 i
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Продавам стан Скопје 21.07.2017 13:05 Број на огласот: 26427
Se prodava stan vo Karpos 4,117m2-penthaus-na 9/9kat.Stanot e renaoviran so orientacija jugoistok,kompletno namesten.Se sostoi od 3 spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna,2 kupatila,2 balkoni od po 6
• ADSL• ISDN• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Недвижнини за Одмор Охрид 21.07.2017 09:33 Број на огласот: 23560
Se izdavaat potpolno novi apartmani od 50 do 70m2 na samo 5 do 10min. pesacko rastojanie do centar i 5min. do Ohridskoto ezero.Apartmanite se so posebna spalna,dnevna,komplet opremena kujna,klima ured
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи• Скара
Продавам куќа Скопје 20.07.2017 13:05 Број на огласот: 16427
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 so dva dukani po 22 m 2 so dve golemi terasi od po 15 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik od 250 m
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:58 Број на огласот: 25928
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:57 Број на огласот: 25950
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:56 Број на огласот: 26021
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:55 Број на огласот: 25947
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Гаража• Градско парно• Домофон• Имотен лист
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:55 Број на огласот: 26069
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:54 Број на огласот: 26070
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во
• Гаража• Градско парно• Домофон• Имотен лист
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:54 Број на огласот: 26030
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Продавам стан Скопје 20.07.2017 12:53 Број на огласот: 25926
Се продава нов, ненаместен, веднаш вселив стан со површина од 93 м2 со дневна соба, 3 спани соби, купатило, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража на бул. 3-та Македонска бригада на
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Соби Охрид 20.07.2017 11:01 Број на огласот: 26405
Изнајмување апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копм
Соби Охрид 20.07.2017 10:59 Број на огласот: 26404
Се издаваат соби и апартмани во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бе
Продавам плац Скопје 20.07.2017 10:02 Број на огласот: 26403
Prodavam plac n.Ilinden 3400 m2 do avtopat so asvaltiran pat od sprotivnata strana na placot, vo gradezna zona so cista dokumentacija
Продавам стан Скопје 19.07.2017 21:57 Број на огласот: 26402
Продавам стан во Кисела Вода. 57м2, на 5 спрат. Има парно. Со него оди и гаража од 12м2
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Соби Охрид 19.07.2017 19:16 Број на огласот: 26391
Изнајмување апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копм
Соби Охрид 19.07.2017 19:15 Број на огласот: 26390
Се издаваат соби и апартмани во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бе
Продавам стан Скопје 19.07.2017 14:57 Број на огласот: 26029
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Пребарување
Цена од:
до
до
  Опрема Недвижности

 • ADSL (189)
 • ISDN (60)
 • Аларм (98)
 • Базен (22)
 • Гаража (136)
 • Градска канал. (412)
 • Градски водовод (505)
 • Градско парно (268)
 • Домофон (316)
 • Имотен лист (521)
 • Кабловска (442)
 • Климатизатија (319)
 • Летна куќа (44)
 • Паркинг (534)
 • Сателитска (154)
 • Сите Дозволи (283)
 • Скара (59)
Пребарување по број
SONAX