Сортирај по
Соби Крушево 11.02.2016 13:21 Број на огласот: 16880
SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI. 1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(KOMP
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Кабловска• Паркинг• Скара
Соби Крушево 11.02.2016 13:20 Број на огласот: 14531
SE IZDAVAAT APARTMANI I SOBI VO KRUSEVO A MOZE I CELA KUKA IZDAVAM KUKA 2 KATA SO POSEBEN VLEZ VO CENTAROT NA KRUSEVO MOZE I POSEBNO SOBI. 1. NA PRVIOT SPRAAT IMA 4 SPALNI SOBI,TRPEZARIJA,KUJNA(KOMP
• ADSL• Гаража• Кабловска
Продавам куќа Скопје 10.02.2016 10:13 Број на огласот: 16427
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 so dva dukani po 22 m 2 so dve golemi terasi od po 15 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik od 250 m
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Сите Дозволи
Продавам плац Скопје 10.02.2016 10:13 Број на огласот: 17273
Prodavam niva od 6 dekari pod Mermeren Kombinat vo Prilep--Begova livada na Krusevski pat, po pola so nadvoresen dogovor na notar cena 075-902-255 i 072-765-299
Издавам деловен простор Скопје 10.02.2016 10:12 Број на огласот: 9612
IZNAJMUVAM 2 DUKANI-DELOVNI PROSTORII OD PO 23 M2 VO PRILEP, UL KIRO KOSOSKI BR 4 NASPROTI NOKEN KLUB DANIELS VO BLIZINA NA AVTOB ST. tel 075-902-255
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Сите Дозволи
Издавам куќа Охрид 10.02.2016 07:48 Број на огласот: 17538
VILLA ‘’ TOMIĆ ’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat novi klimatizirani Apartmani, Studija i Sobi preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Site smestuvacki
• ADSL• Аларм• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Соби Охрид 10.02.2016 07:48 Број на огласот: 17539
VILLA ‘’ TOMIĆ ’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat novi klimatizirani Apartmani, Studija i Sobi preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Site smestuvacki
• ADSL• Аларм• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Охрид 10.02.2016 07:47 Број на огласот: 17540
VILLA ‘’ TOMIĆ ’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat novi klimatizirani Apartmani, Studija i Sobi preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Site smestuvacki
• ADSL• Аларм• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Продавам стан Скопје 04.02.2016 15:16 Број на огласот: 22660
Продавам стан во Аеродром - Три Бисери, 100 м2 (3 спални, дневна, трпезарија, кујна, бања, купатило, 2 тераси, подрум-посебно соѕидан + бесплатен паркинг). Станот е на 2-ри кат, на многу убава локациј
Продавам деловен простор Скопје 03.02.2016 16:14 Број на огласот: 22629
Се продава деловен простор, 110 м2. Деловниот простор е на приземје, во нова и модерна зграда во Буњаковец (позади поликлиника Идадија) од април 2015 година. Топ локација со 1 класа вградени материја
Издавам деловен простор Скопје 03.02.2016 16:13 Број на огласот: 22628
Се издава деловен простор, 110 м2. Деловниот простор е на приземје, во нова и модерна зграда во Буњаковец (позади поликлиника Идадија) од април 2015 година. Топ локација со 1 класа вградени материјал
Продавам стан Скопје 03.02.2016 16:08 Број на огласот: 22627
Итно се продава НОВ ексклузивен стан во Центар. Станот е во нова, модерна и луксузна зграда во Буњаковец (позади поликлиника Идадија), од април 2015 година. Станот е на 6-ти кат со прекрасен поглед н
Продавам плац Охрид 02.02.2016 22:31 Број на огласот: 21564
Prodavam niva vo Ohrid 1870m2 mesto vikano Debelo pole
Издавам куќа Скопје 30.01.2016 23:44 Број на огласот: 22485
Se izdava kompletno nameseten sprat od kukja 62m2. vo naselba Crniche.Stanot ima 3 sobi,2 balkona i parking prostor.
• Градски водовод• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
€ 14
Продавам плац Скопје 30.01.2016 14:24 Број на огласот: 22484
niva vo selo pakosevo hitno se prodava ili zamena za kola 077957086
Продавам плац Скопје 27.01.2016 20:13 Број на огласот: 22470
Prodavam plac na prekrasna lokacija vo gradezen reon. Odlicna moznost za planiranje na vasiot objekt. Asfaltirani ulici ima pred i nad placot. Se naoga na blago zakosen teren i ima ubav pogled kon Sko
Недвижнини за Одмор Гевгелија 26.01.2016 16:26 Број на огласот: 22461
doms.henri.fernand@gmail.com Helló Mr. és Mrs. Pénzügyi támogatás becsületes emberek fordulok minden szoruló személyek részüket I kölcsönöket a pénzeket a 5000 € a 500.000 € bárki képes visszafi
• ISDN• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам стан Скопје 23.01.2016 14:55 Број на огласот: 21513
Се продава стан од 48м2 во Расадник К.Вода, во втората зградата на БОРТАС, веднаш до градинката. Ориентација Исток – Југ. Станот има ходник, купатило , дневна со кујната и трпезаријата , една спална с
• ADSL• Аларм• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Издавам стан Скопје 22.01.2016 18:25 Број на огласот: 22427
Се изнајмува стан во Кисела Вода - Расадник, комплетно нов, површина од 59м2, на први кат, со една спална, кујна, дневна, тоалет, нови прозорци, врати и елементи од кујна. Станот се изнајмува празен.
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг
Издавам стан Скопје 21.01.2016 21:11 Број на огласот: 22421
Се изнајмува стан на атрактивна локација, кај католичка црква, во близина на црногорската амбасада. Станот не е наместен, има 65 метри квадратни, се наоѓа на втор спрат и е трособен. Сите три соби
• Гаража• Домофон• Паркинг
Пребарување
Цена од:
до
до
  Опрема Недвижности

 • ADSL (263)
 • ISDN (85)
 • Аларм (135)
 • Базен (24)
 • Гаража (212)
 • Градска канал. (610)
 • Градски водовод (752)
 • Градско парно (459)
 • Домофон (446)
 • Имотен лист (824)
 • Кабловска (669)
 • Климатизатија (465)
 • Летна куќа (65)
 • Паркинг (772)
 • Сателитска (213)
 • Сите Дозволи (446)
 • Скара (97)
Пребарување по број
SONAX