Сортирај по
Издавам стан Скопје 14.07.2018 22:59 Број на огласот: 29393
Се издава модерно и комплетно наместен стан со квадратура од 42м2.Станот е досега невселуван и некористен,а во меѓувреме може да се престојува во него веднаш.Лоциран и оддалечен е на само 8 минути од
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 14.07.2018 15:25 Број на огласот: 29392
Се издава комплетно наместен стан во понова зграда со квадратура од 43м2 на 3кат од вкупно 5катови.Станот се наоѓа веднаш до Булеварот Партизански Одреди,на 3 минути одење од Универзална Сала до Зград
• ADSL• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 13.07.2018 00:06 Број на огласот: 29389
Се продава нов невселуван стан во нова зграда со квадратура од 66+4м2 на 1кат од вкупно 7катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар до непосредна близина на Булеварот Партизански Одреди на исклучителн
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Стилски мебел Гостивар 12.07.2018 13:55 Број на огласот: 29388
Ponuda od kredit brzo 100% garanciju za iskrenu osobu s najviše 2% od 60000000 € E-mail: sanchezaline24@gmail.com /Whatsapp ili Viber: +22962002097
Разно - Разно Делчево 12.07.2018 13:07 Број на огласот: 29387
Bok vi ste u potrazi za pret na bilo podići svoje aktivnosti ili za realizaciju projekta, ili kupiti stan, ali nažalost banka traži od vas da uvjetima gdje ste incapbles brini ja sam pojedinac sam DA
Продавам стан Скопје 11.07.2018 19:38 Број на огласот: 29386
Се продава нов невселуван стан во нова зграда со квадратура од 70м2 на 6кат од вкупно 6катови.Зградата се наоѓа во Општина Центар до непосредна близина кај Булеварот Свети Климент Охридски на исклучит
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
€ 1.631.321
Разно - Разно Скопје 11.07.2018 07:21 Број на огласот: 29385
Nudimo zajmove od 2.000 eura do 90.000.000 eura na samo 3% kamatna stopa u 4 sati i Naše usluge su 100% zajamčene. Email: 365creditunion@3mail.ie
€ 1.631.321
Останати услуги Скопје 11.07.2018 07:19 Број на огласот: 29384
Nudimo zajmove od 2.000 eura do 90.000.000 eura na samo 3% kamatna stopa u 4 sati i Naše usluge su 100% zajamčene. Email: 365creditunion@3mail.ie
Настава и обука Скопје 10.07.2018 23:31 Број на огласот: 29383
Летни курсеви по грчки јазик -Почетни -Напредни -Курсеви по конверзација Летни курсеви по руски јазик Летни курсеви по македонски јазик за странци- -Почетни -Напредни -Конверзација Ч
Разно од Информатика Тетово 10.07.2018 18:14 Број на огласот: 29382
Se prodava nov, malku koristen miner. Moze da se koristi na site SHA256 valuti. Moze kontakt i poveke info na viber, whatsapp ili da razgovarame po telefon. Cenata ne e fiksna.
Пребарување по број
SONAX