Сортирај по
Настава и обука Скопје 19.03.2018 15:11 Број на огласот: 28526
Часови по грчки јазик-почетнички,напредни и конверзација.
Внатрешен дизајн и мебел по мерка Скопје 19.03.2018 12:57 Број на огласот: 28525
Изработка на природен декоративен камен,одличен за внатрешни и надворешни уредувања.Имаме плочки од бел природен мермер,травертинска буња,сив камен и др.Димензиите можи да се направат по ваша желба.
Внатрешен дизајн и мебел по мерка Скопје 19.03.2018 12:45 Број на огласот: 28524
Изработка на плочки од природен декоративен камен.Имаме камен од бел природен мермер,травертинска буња,сив камен и др.Димензиите можи да се направат по ваша желба. Изработка на мермерни и гранитни и
Продавам куќа Скопје 19.03.2018 12:14 Број на огласот: 27897
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 (220m2) so dva dukani po 22 m 2 so dve golemi terasi od po 15 m2, so vizba 15 m2 pomosna prostorija od 20 m2 golem dvor so trevnik
• ADSL• ISDN• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Бејбиситер / Чување деца Скопје 19.03.2018 12:14 Број на огласот: 18731
RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DECA) BEBISITERI, SAMO SO BUGARSKI PASOS SO SMESTUVANJE I ISHRANA OD 18 DO 50 G ZA ZENSKI,PLATA OD 150-200 funti nedelno (180-240 EVRA NEDELNO) I MASKI OD 18 DO 28 GOD PL
Фрижидери Скопје 19.03.2018 12:14 Број на огласот: 27771
Prodavam dva frizideri, kujnski i za dlaboko zamrznuvanje od 250 l,vo ispravna sostojba- cena povolna tel 076-999-265
Издавам стан Скопје 19.03.2018 08:44 Број на огласот: 28523
Се издава кат од куќа во Дебар-маало, наместен, евтино,
• ISDN• Кабловска
Настава и обука Скопје 18.03.2018 21:07 Број на огласот: 28522
Подготвителни часови по македонски јазик за ученици-матуранти за полагање на државна матура(литература,граматика,есеистички дел) Подготвителни часови по македонски јазик за основно и средно образован
Издавам стан Скопје 18.03.2018 20:43 Број на огласот: 28521
Се издава наместен и реновиран трособен стан во Аеродром, со површина од 64м2. Се наоѓа на 5ти кат. Има дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило. Станот е на централно греење и има 2 тера
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 18.03.2018 20:34 Број на огласот: 28520
Се издава двособен наместен стан во Кисела вода во близина на училиштето Партение Зоографски. Станот е со површина од 55м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Пребарување по број
SONAX