Сортирај по
€ 1.631.321
Останати услуги Скопје 22.11.2017 05:05 Број на огласот: 27627
Nudimo Financiranje Pozajmice novac od 2.000 € ima 900.000.000 € na 3% kamatnu stopu u 4 sati. Email: 365creditunion@3mail.ie
Тениски рекети и опрема Кочани 22.11.2017 00:52 Број на огласот: 27626
Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju privatni od 2.000 eura ima 50.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Vib
Скии и ски везови Скопје 21.11.2017 23:14 Број на огласот: 22963
Продавам малку користени скии во одлична состојба, прв сопственик, SALOMON SCREAM Pilot 175cm со одлични везови...
Куче на поклон Скопје 21.11.2017 20:17 Број на огласот: 27625
Барам на подарок куче од расата Бишон,Малтезер,Кокер Шпанијел.Би се грижеле перфектно и би можеле да го посетувате
Продавам плац Скопје 21.11.2017 17:02 Број на огласот: 27272
Се продаваат 3 плаца во Горно Соње; со вкупна површина од 2030м2. На 1-от плац од 488м2 има изградено куќа со вкупна површина околу 235 м2 .Градбата на куќата е 2012 год и има подрум 2 ката и поткровј
Недвижнини за Одмор Скопје 21.11.2017 17:00 Број на огласот: 27624
Се продаваат 3 плаца во Горно Соње; со вкупна површина од 2030м2. На 1-от плац од 488м2 има изградено куќа со вкупна површина околу 235 м2 .Градбата на куќата е 2012 год и има подрум 2 ката и поткровј
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам куќа Скопје 21.11.2017 16:41 Број на огласот: 27623
Се продаваат 3 плаца во Горно Соње; со вкупна површина од 2030м2. На 1-от плац од 488м2 има изградено куќа со вкупна површина околу 235 м2 .Градбата на куќата е 2012 год и има подрум 2 ката и поткровј
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам плац Скопје 21.11.2017 16:32 Број на огласот: 27622
Се продаваат 3 плаца во Горно Соње; со вкупна површина од 2030м2. На 1-от плац од 488м2 има изградено куќа со вкупна површина околу 235 м2 .Градбата на куќата е 2012 год и има подрум 2 ката и поткровј
Издавам стан Скопје 21.11.2017 16:08 Број на огласот: 27031
Se izdava stan 95m2 na 3/3kat. vo Bunjakovec.Stanot ima 3 spalni sobi,kujna,trpezarija,dnevna,2 kupatila,balkon od 4m2. Stanot e svetol i e na centralno greenje.Se izdava na podolg period.Cena-500eu.+
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 21.11.2017 15:46 Број на огласот: 27348
Се продава стан во Топанско Поле од 89м2 корисна површина, 6м2 помошни простории. Станот се наоѓа на 6/8 кат. Опремен со парно и лифт. Се состои од кујна со трпезарија,дневна, 3 спални соби и купатило
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Пребарување по број
SONAX