Сортирај по
Женски торби Скопје 18.03.2011 11:41 Број на огласот: 8604
НАЈДОБРИ МОДЕЛИ НА ЧАНТИ ВО МАКЕДОНИЈА
По Договор
Мемориски Картички и Читачи Скопје 17.03.2011 17:57 Број на огласот: 8370
Prodavam memoriski kartici micro sd 2gb 350den micro sd apacer 4gb 450den micro sd apacer 8gb + adapter 800den micro sd apacer 16gb + adapter 1620den SD sandisk 2gb 420den SD apacer 2gb photo se
Дигитални видео камери Скопје 04.03.2011 16:33 Број на огласот: 3240
НОВ саат со шпиунска камера вградена во саатот ВОДООТПОРЕН Екстра квалитет 8 МЕГАПИКСЕЛИ * ВИДЕО РЕЗОЛУЦИЈА НА СНИМАЊЕ : 1280 * 960 VGA 30fps * РЕЗОЛУЦИЈА НА СЛИКАЊЕ : 3264*2448 (8M Pix) *
По Договор
Останато од накит Скопје 03.03.2011 22:45 Број на огласот: 1922
Prodavam racno izraboten nakit i privezoci od fimo glina, sekoj primerok e unikaten, i edinstven. Za podetalni iformacii obratete se na nasata email adresa nakit@live.com kade sto moze da dobiete kata
€ 2
Преводи и преписи Скопје 03.03.2011 22:45 Број на огласот: 1923
Vrsam prevodi na tekstovi, seminarski, proekti... od angliski, na makedonski jazik, izrabotuvam CV za apliciranje za rabota, izrabotka na prezentacii, editranje tekst... Za podetalni informacii obrat
Спортски Мотори Гевгелија 03.03.2011 17:56 Број на огласот: 3655
odlicen uvezen od italia so platena carina so 8 000 km i nosam vozila po poracka od italija. moze i zamena za mercedes C ili E klasa i dr. slicno.audi pasat bmw opel golf.cenata e FIKSNA. MOTOROT E
Hi-Fi компоненти и појачала Struga 28.02.2011 11:56 Број на огласот: 6132
Продавам оригинал ЦД-плеер марка Сони ЦДП-ЦЕ 345 со шаржер за 5 цедиња и нивна размена, со чип за снимање музика до 20песни,повеќе можности за програмирање и разни други опции за подесување, селекто
Разно - Разно Скопје 25.02.2011 22:47 Број на огласот: 6814
Донесени се од германија.имам 3 кутии...по 250 комада има внатре...димензии 4,25 х 50 мм
Nokia Скопје 25.02.2011 22:47 Број на огласот: 8126
Telefonot e mn dobro zacuvan..nema grebnatinka na nego......3mpx kamera so blic,blutut,slot za memoriska karticka...ITNOO!
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• USB• WAP• Двојна Камера• Камера
Nokia Скопје 25.02.2011 22:47 Број на огласот: 8066
Telefonot e solidno zacuvan...raboti besprekorno...nema maana..ima 5 mpx kamera so blic,wi-fi,blutut,slot za memoriska,GPS navigacija...Extra e! ITNO!
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Infrared port• Java• Mp3• Radio• Stereo звучници• USB• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера
Пребарување по број
SONAX