Сортирај по
Работа Скопје 30.07.2013 17:35 Број на огласот: 16309
Чисти простории и средени објекти се она што ние можеме да го направиме за вас. Тим од двајца искусни хигиеничари. Достапни во секое време и работа во три смени .
Клима уреди Скопје 20.07.2013 11:41 Број на огласот: 15807
Припремете се за летото и горештините. Професионален мајстор со повеќе од 15 години искуство со клима уреди го има решението за вас -Монтажа -Демонтажа -Сервисирање -чистење и одржување -прове
Соби Охрид 30.06.2013 23:26 Број на огласот: 10050
Опис: Izdavam dve garsonjeri na prizemje i na 2 sprat,dvete imaat po 4 lezai i pogodni se za 4 cleno semejstvo ili mlado drustvo,so sopstven vlez,tv kablovska,internet,parking...se naogame na glavn
Издавам стан Скопје 25.06.2013 15:33 Број на огласот: 15754
Agencija za nedviznosti izdava kompletno renoviran stan kaj Kjubi, blizu Zeleznicka stanica, Ramstor... prazen ili namesten, so klima ured, lift, sopstven parking, nova masina za perenje, nov sporet .
Издавам стан Скопје 22.06.2013 18:56 Број на огласот: 16056
Се издава празен стан од 70м2 во центар, веднаш зад собрание на Р.М. Станот се состои од: дневна, две спални, купатило, кујна, ходник и логија. Цена 250 евра плус данок (данокот е околу 25 евра). Теле
€ 350
Издавам стан Скопје 15.06.2013 13:21 Број на огласот: 14977
Izdavam namesten sprat od kuka vo naselba "Kozle" –70 m2 , 2 spalni sobi, sopstveno parno, klima, satelitska, kablovska, internet, poseben vlez, gradba 2005 god. Cena 300 evra. Tel za kontakt 3085-
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Сателитска• Сите Дозволи
По Договор
Продавам стан Скопје 07.06.2013 21:20 Број на огласот: 15291
PRODAV STAN AVTOKOMANDA kaj Komercijalna banka, 68m2, podrum 7m2, lift, parno, cista dokumentacija.gradba 2001.
• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг
Останато Скопје 14.04.2013 16:52 Број на огласот: 10543
Multimedialna Nintendo konzola, Game Player Dobra zabava za vas ili vašeto dete. Na nego imam instalirano BESPLATNI 2000 Nintendo Gameboy Advance Igri, koi se igraat direktno na PMP-to, isto tak
Продавам стан Скопје 14.03.2013 10:27 Број на огласот: 14258
Продавам нов ненаместен, може и наместен стан во Кисела Вода, Расадник.Станот има две спални соби, дневна со трпезарија и кујна. Има одличен поглед на северо-источна страна и можност за доградба како
• ADSL• ISDN• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Сателитска• Сите Дозволи
Преводи и преписи Скопје 29.01.2013 13:10 Број на огласот: 12641
Исклучително квалитетни преводи, брза услуга и одлична цена. Преводи од англиски на македонски и обратно за 600 денари/страница (250 зборови). Преведувач со огромно искуство во речиси сите области (с
Пребарување по број
SONAX