Сортирај по
€ 0
Каросерија и авто лимарија Скопје 09.12.2013 14:30 Број на огласот: 17018
МАКДЕЛ КАРОСЕРИСКИ АВТО ДЕЛОВИ ГОЛЕМ МАГАЦИН, ИСПОРАКА ВЕДНАШ НАЈДОБРИ ЦЕНИ,КВАЛИТЕТ ОД РЕНОМИРАНИ СВЕТСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ СО ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА. ДЕЛОВИ ОД КАРОСЕРИЈА: КРИЛО,БРАНИК,ФАР,МАСКА,СПОЈЛЕР,
€ 0
Каросерија и авто лимарија Скопје 09.12.2013 14:26 Број на огласот: 17007
МАКДЕЛ КАРОСЕРИСКИ АВТО ДЕЛОВИ ГОЛЕМ МАГАЦИН, ИСПОРАКА ВЕДНАШ НАЈДОБРИ ЦЕНИ,КВАЛИТЕТ ОД РЕНОМИРАНИ СВЕТСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛИ СО ФАБРИЧКА ГАРАНЦИЈА. ДЕЛОВИ ОД КАРОСЕРИЈА: КРИЛО,БРАНИК,ФАР,МАСКА,СПОЈЛЕР,
Продавам куќа Охрид 02.12.2013 16:06 Број на огласот: 17068
Se prodava stara kuka na ul.Jane Sandanski,Ohrid,so vkupna povrsina na placot od 286 m2, osnova od 172 m2, od prizemje i kat, so markica za PRI+4K i bruto povrsina od 860 m2. Cena:140.000 eur. Tel.0
Останата опрема за двор Скопје 14.11.2013 15:03 Број на огласот: 16914
Мотор за гаражни врати “Кит за гаражна повеќеделна-сегментна врата” Карактериситки: -Сила на влечење 1200N. -Напојување 24V DC. -Мотор со вградена автоматика. -Двоканален далечински управувач.
По Договор
Работа Скопје 14.10.2013 20:38 Број на огласот: 14461
АБВ на Македонското Стопанство - деловен именик објавува ОГЛАС за ангажирање на МАРКЕТИНГ АГЕНТИ Потребни квалификации:  Најмалку средно образование  Претходно работно искуство во прода
Издавам деловен простор Скопје 04.10.2013 10:10 Број на огласот: 16707
Se izdava Funkcionalen Deloven Prostor Mnogu namenski na Prizemje . Tehnickite moznosti odgovara posebno za Brz Biznis na Kancelarisko Magacinsko rabotene,Kakoi i za mnogu drugi dejnosti. Se naojga 1
• Гаража• Градски водовод• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Автомобили Скопје 20.09.2013 09:01 Број на огласот: 16473
Prodavam vw golf 4 1.4 vo odlicna sostojba so realni 200.000 km. - klimaktronik - aluminiumski bandasi 16 ki - centralno so dalecinsko - ABS + ESP - fabricko radio so 6 zvucnici - elektrika na s
• ABS• Airbag• ESP• Алум. Фелни• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Серво• Централна Брава
Птици и папагали Скопје 20.09.2013 09:01 Број на огласот: 14601
Prodavam kanarinci slavujari (ostana uste edna zenka lanska - 700 den i tri godisen maski 500 den ) vo odlicna zdravstvena sostojba.
Издавам стан Скопје 13.09.2013 00:03 Број на огласот: 16554
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan vo Kapistec, nov, so nov mebel
Издавам стан Скопје 10.09.2013 19:07 Број на огласот: 16550
Agencija za nedviznosti izdava namesten stan vo Centar, blizu Vero Jumbo
Пребарување по број
SONAX