Сортирај по
Останати услуги Виница 03.12.2013 15:18 Број на огласот: 17076
Ќе се бараат средства за вашите активности или да го рестартирате или за проектот или да купат стан , но за жал на банката ќе бара услови не сте во состојба да ги извршува ; повеќе грижа Јас сум еден
€ 2.550
Автомобили Скопје 03.12.2013 11:36 Број на огласот: 17075
Prodavam Honda DEL SOL CRX, proizvedena 1994 godina. Ja prodavam poradi preselba vo Germanija. Vo cenata se vkluceni i 4 rezervni zimski gumi (novi). Ima aluminiumski bandazi, avtomatski menuvac.
• Airbag• Алум. Фелни• Гаражиран• Кожа• Металик• Серво• Сончев Покрив
Продавам стан Скопје 02.12.2013 20:21 Број на огласот: 17073
PRODAVAM STAN VO NASELBA MICURIN VEDNAS KARSI MAKEDONIJA TABAK VO MIRNA I TIVKA LOKACIJA.DO CENTAR IMA 10 MIN. PES, VO BLIZINA E ZELEZNICKA I AVTOBUSKA STANICA SO POVRSINA OD 56 M2. ZGRADATA E IZGRADE
• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Кучиња Скопје 02.12.2013 20:10 Број на огласот: 17074
Продавам мини Малтешки. Кученцата се обезпаразитени. Многу игриво и страшно милји.
Продавам куќа Охрид 02.12.2013 16:06 Број на огласот: 17068
Se prodava stara kuka na ul.Jane Sandanski,Ohrid,so vkupna povrsina na placot od 286 m2, osnova od 172 m2, od prizemje i kat, so markica za PRI+4K i bruto povrsina od 860 m2. Cena:140.000 eur. Tel.0
Алуминиумски бандажи Скопје 02.12.2013 09:55 Број на огласот: 17065
Продавам Алумински бандаши 14-ки, 5 штрафа TOYOTA, за Јапонски и Корејски возила. MAZDA, TOYOTA, NISAN, HONDA и други. Размах на штрафови 5 x 114,3. Бандашите се специјално издание, УНИКАТ, спортски м
Алуминиумски бандажи Скопје 02.12.2013 09:44 Број на огласот: 17064
Продавам Алумински бандаши за Мерцедес R 17, ET35, 8 COL, со размак на штрафови 5 x 112. Одговараат и на VW Pasat i AUDI. Бандашите се перфектни. Цена по договор.
Дополнителна Опрема Скопје 02.12.2013 01:13 Број на огласот: 17063
spionska oprema za android telefoni,anti spionska oprema,skrieni kameri,i mnogu druga oprema
Издавам стан Скопје 01.12.2013 20:28 Број на огласот: 17062
Се издава стан во Карпош 2, во близина на Симпо - поранешна мала пошта, на 1 кат, 54м2 ,опремен. Контакт 077 55 25 15 Марга 077 817 675 Јасмина
Продавам куќа Скопје 01.12.2013 10:14 Број на огласот: 17061
Продавам куча во Тафталиџе 2, приземје 60 м2, спрат (карабина) 77 м2 и поткровје, лепенка, на многу мирна локација.
• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг
Пребарување по број
SONAX