Сортирај по
Спортски Мотори Гевгелија 03.03.2011 17:56 Број на огласот: 3655
odlicen uvezen od italia so platena carina so 8 000 km i nosam vozila po poracka od italija. moze i zamena za mercedes C ili E klasa i dr. slicno.audi pasat bmw opel golf.cenata e FIKSNA. MOTOROT E
Hi-Fi компоненти и појачала Struga 28.02.2011 11:56 Број на огласот: 6132
Продавам оригинал ЦД-плеер марка Сони ЦДП-ЦЕ 345 со шаржер за 5 цедиња и нивна размена, со чип за снимање музика до 20песни,повеќе можности за програмирање и разни други опции за подесување, селекто
Разно - Разно Скопје 25.02.2011 22:47 Број на огласот: 6814
Донесени се од германија.имам 3 кутии...по 250 комада има внатре...димензии 4,25 х 50 мм
Nokia Скопје 25.02.2011 22:47 Број на огласот: 8126
Telefonot e mn dobro zacuvan..nema grebnatinka na nego......3mpx kamera so blic,blutut,slot za memoriska karticka...ITNOO!
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• USB• WAP• Двојна Камера• Камера
Nokia Скопје 25.02.2011 22:47 Број на огласот: 8066
Telefonot e solidno zacuvan...raboti besprekorno...nema maana..ima 5 mpx kamera so blic,wi-fi,blutut,slot za memoriska,GPS navigacija...Extra e! ITNO!
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Infrared port• Java• Mp3• Radio• Stereo звучници• USB• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера
MAN
По Договор
Мали Камиони Куманово 21.02.2011 18:11 Број на огласот: 4198
MAN 8.224 - 220.000km, ocarinet vo odlicna sostojba, cena po dogovor!!!
• ABS• Airbag• ESP• Резер. клуч• Серво
Комбиња и доставни возила Куманово 21.02.2011 18:08 Број на огласот: 4190
Ladilnik,146.000km,odrzava i zamrznuva do -30C,ocarinet, vo odlicna sostojba
• ABS• Airbag• ESP
По Договор
Останато Скопје 07.02.2011 12:08 Број на огласот: 7501
Izrabotka na Web Strani kako i programi po izbor. Za podetalni informaci iskontaktirajtene na : Web: www.amt.com.mk ; Web:www.paradox.com.mk ; Skype: www.amt.com.mk ; Mob.: 070 96 53 96
Останато Скопје 07.02.2011 12:03 Број на огласот: 7499
Bezbednosni sistemi !!! - Video Nadzor (Prodazba/Montaza na Kameri,DVR Uredi) - Alarmni sistemi protiv krazbi/pozar - Kontrola na pristap - GPS Uredi (Aktivni/Pasivni-bez pretplata kon operator)
По Договор
Книговодствени услуги Скопје 06.02.2011 20:13 Број на огласот: 7451
ПРОГРАМИ за комплетно решение на вашиот бизнис: ПРОДАВНИЦИ: - влез и излез - материјална картица и лагер листа - врзување со сите видови на фискални каси и фискални принтери - промет по вработен
Пребарување по број
SONAX