Сортирај по
€ 6.500
Автомобили Струмица 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 14492
Опис: BMW 530 D 135kw/184 ks Сервисна книшка ABS алармен систем алуминиумски бандажи совозачкото воздушно перниче Борд компјутер PDC електрични прозорци ESP возачко воздушно пернице дв
• ABS• Airbag• DVD / TV• ESP• Автопилот• Аларм• Алум. Фелни• Гаражиран• Гр. на седишта• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Кожа• Ксенон Светла• Металик• Навигација• Нов Увоз• Паркинг Сензори• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Централна Брава
Издавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 14737
Издавам трособен стан позади веро 2 (Педагошка, Карпош) празен со сеф врата, опремена кујна, 2 клими, 2 плакари. На први кат, со лифт, со градско парно и подрум. Закупнината е фиксна (250евра). Комун
Продавам куќа Крушево 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 14841
СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА КРУШЕВО П+1 70 М2 СО ТЕРАСА 14 М2 НА УЛ ТОМЕ НИКЛЕ 9 -16000 Ев. (цената не е фиксна)
Дигитални компактни фотоапарати Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 15025
Продавам дигитален фотоапарат Sony DSC-H7 контакт на EMAIL - eabap@live.com
€ 4.000
Автомобили Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 21623
mercedesot e 2001 god redizajn ima klima,siber,srvisna kniska od prv gazda esest stepen menjac nema mana
• ABS• Airbag• ESP• Автопилот• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Металик• Паркинг Сензори• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Сончев Покрив• Централна Брава
Сервисирање уреди и опрема Тетово 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 15354
Vrsime popravka i servis na site vidovi industriski masini,viljuskari,bageri,grajferi,rampi za kamioni i se sto e povrzano so hidraulika i okolu nea... Servisot go vrsat iskusni majstori dokazani vo
Работа Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 15499
Nosivost 2500 KG
Соби Крушево 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 15840
Izdavam novi apartmani vo strog centar (na 50m od gradski plostad). Sekoj apartman raspolaga so sopstvena kujna, kupatilo, internet, kabelska, fen, parking mesto, parno. Apartmanite se so poseben vlez
• ADSL• Гаража• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Кучиња Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 16079
Odgleduvachnicata za Sibirski Haski INNER VISION nudi 2 odlicni kutrinja na prodavanje. Slobodni se 1 zenka i 1 mazjak. Kutrinjata imaat kvalitetna krv i imaat golem izlozben potencijal. Prochisteni s
€ 3.300
Земјоделски и шумски машини Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 16111
prodavam balirka
Пребарување по број
SONAX