Сортирај по
Останати услуги Скопје 19.10.2013 11:28 Број на огласот: 16766
Pozdrav dame i gospodo Svakako treba još jedan izvor financiranja za ekonomske krize u svijetu ima negativan utjecaj na vaše poslovanje, a vi trebate novac kako bi poboljšao svoje poslovanje. Više
Останати интелектуални услуги Валандово 18.10.2013 01:13 Број на огласот: 16760
Сте претприемач, татко, мајка или подобар човек во потреба од брз финансирање оглед на вашата ситуација. ние ќе се најде решение со помош на други финансиски институции. контактирајте ме по разумна ст
€ 1
Транспорт и селидба Скопје 17.10.2013 12:48 Број на огласот: 16756
Вршиме превоз(транспорт)на секаков вид на роба,селење на објекти(дуќани,канцеларии,станови и др.)со сопствено товарно високо комбе,локал и надвор од Скопје,со наши или ваши работници.ПОВОЛНО,ПО ДОГОВО
Продавам куќа Штип 16.10.2013 23:38 Број на огласот: 16751
prodavam menuvam ... kuka od 105m2 kukata se sostoi od sprat od 65 m2 (spratot ima dnevna so kujna ,detska , spalna ,hodnik i kupatilo ) i potkrovje od 40 m2.kukata se naoga na ulica radanski pat v
• Градски водовод• Имотен лист
Издавам деловен простор Скопје 16.10.2013 18:42 Број на огласот: 16750
Se izdava Funkcionalen Deloven Prostor Mnogu namenski na Prizemje . Tehnickite moznosti odgovara posebno za Brz Biznis na Kancelarisko Magacinsko rabotene,Kakoi i za mnogu drugi dejnosti. Se naojga 1
• Гаража• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
€ 98
Останато Скопје 16.10.2013 01:34 Број на огласот: 16749
Продавам стан Скопје 15.10.2013 22:23 Број на огласот: 16748
Продавам стан од 70 квадрати во Чаир, на ул.Струмичка бр.8.(во близина на стадионот)Станот има спална,дневна,кујна и две тераси, на 6 спрат,има лифт.Може и замена за помал до 40 квадрати,на локација -
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 15.10.2013 21:48 Број на огласот: 16747
Купи стан во центар по цена како за стан во другите делови на Скопје станот е во станбена зграда од 2 стана.Станот е реновиран има сопствено парно сменето електрична инсталација сменето водоводна инст
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Продавам стан Скопје 15.10.2013 21:29 Број на огласот: 16746
na cetvrti kat od cetiri kata,bez parno,so nov izgraden krov
Преводи и преписи Скопје 15.10.2013 19:05 Број на огласот: 16744
Стручен и судски превод на возачки, сообраќајни дозволи, уверенија, дипломи и друго од и на англиски и француски јазик.Локации: К. Вода и Аеродром Мајчин дом. Тел. 075 932 728 071 277 193 prevodsudski
Пребарување по број
SONAX