Сортирај по
Продавам куќа Охрид 19.10.2017 20:27 Број на огласот: 25977
Се продава куќа во Охрид на улица Момчило Јорданоски бр.12 во близина на охридската болница.Куќата е во зачувана состојба и има два спрата со површина од 150 m2 ,дворно земјиште со површина од126 m2 ,
• ADSL• Гаража• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
По Договор
Работа Скопје 19.10.2017 19:31 Број на огласот: 26988
РАБОТНА ПОЗИЦИЈА: МЕНАЏЕР ЗА ПРОДАЖБА КРИТЕРИУМИ ЗА АПЛИЦИРАЊЕ: - Способност за тимска работа, организација и менаџирање и раководење на продажен тим, поттикнување на ентузијазам во тимот; - Позна
Продавам куќа Скопје 19.10.2017 17:35 Број на огласот: 27273
Се продава куќа во Даме Груев од 220м2 со двор 400м2. Куќата има 4 спални соби, дневна, кујна со трпезарија, работна соба, џакузи, 2 купатила, 2 гаражи. Ориентација север-југ. Во близина има училиште.
• Аларм• Гаража• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам плац Скопје 19.10.2017 16:50 Број на огласот: 27272
Се продаваат 3 плаца во Горно Соње; со вкупна површина од 2030м2. На 1-от плац од 488м2 има изградено куќа со вкупна површина околу 235 м2 .Градбата на куќата е 2012 год и има подрум 2 ката и поткровј
Продавам плац Скопје 19.10.2017 15:36 Број на огласот: 27271
Се продава плац во Бардовци, 1500м2 по 45еур/м2. Во плацот може да се прави семејна куќа П+П2+Пк.
Продавам плац Скопје 19.10.2017 14:54 Број на огласот: 27270
Се продава плац од 910м2 со две маркици во Пржино.Едната маркица е - класа А1, Висина 10,20, Катност П+2+ПК, Градежна парцела 336м2, Основа 120м2, Бруто развиена површина 480м2, Компатибилна намена Б1
Продавам стан Скопје 19.10.2017 13:20 Број на огласот: 27266
Се продава трособен стан-поткровје со квадратура од 58м2 кај млечен ресторант во нова зграда. Станот е интимен (има само два стана на спрат) и функционален со одличен распоред (кујна со дневна, спална
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 19.10.2017 12:54 Број на огласот: 27269
Се продаваат станови во елитната населба Бардовци кои се во завршна фаза. Комплексот е составен од 6 згради, на 3 ката, по 3 станови. Становите се по115м2, со три посебни спални, голема дневна, кујна,
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Автомобили Скопје 18.10.2017 23:12 Број на огласот: 22007
Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps со своето огромно искуство Ви нуди брза, квалитетна и професионална услуга.
Автомобили Скопје 18.10.2017 23:12 Број на огласот: 23449
Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps ќе го претвори вашиот мобилен телефон во моќна навигација ! Веќе не Ви е п
Пребарување по број
SONAX