Сортирај по
€ 5.500
Автомобили Струмица 22.03.2012 09:01 Број на огласот: 8612
Mercedes e 290 TD ,registriran na makedonski tablicki vo fevruari 2012 godina ,130 kojnski sili avtomatik , so elektricni prozori i retrovizori , ABS , klima ,airbags, senzori za parking ,i druga doda
• ABS• Airbag• Гр. на седишта• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Металик• Паркинг Сензори• Серв. Книшка• Серво• Централна Брава
Пребарување по број
SONAX