Сортирај по
Мебел за кујна Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 20089
IZRABOTUVAME KUJNI ( SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO ) - EKONOMICNI ILI LUKSUZNI , PLAKARI - SO LIZGACKI ILI SO OBICNI VRATI , KOMODI, DETSKI SOBI, KANCELARISKI MEBEL, KREVETI …. . VGRADUVAME NAJ
Продавам плац Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 20391
со маркица за градба
Клавири Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 20729
Se prodava kompletno obnoveno i socuvano pijanino so tri pedali odlicna sostojba
Разно - Разно Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 21103
ФРИЖИДЕРЧЕ ПОРТАБЛ ИЗЛЕТНИЧКО ТРИ ПАТРОНИ ГРАТИС ДИМЕНЗИИ:50X40X25 ГЕРМАНСКО
Издавам деловен простор Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 21874
Издавам комплетно уреден стан/канцеларија 45м2 на приземје спроти Општина Центар во близина на градскиот парк. моб. 071828384
• Паркинг
За Парење Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 22745
Aljaski malamut star 3 godini bara zenka za parenje
Издавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 22886
издавам трособен стан во Кисела Вода 56м2,нова градба, наместен,со парно.Веднаш вселив.
• Градски водовод• Градско парно• Домофон
Мебел за дневна соба Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 23053
Каучот/ Софата е нова, произведена во Велес... Поради голема залиха на каучите ги продаваме по ПОВОЛНА цена од само 13.000 денари. Во залиха се останати 20 каучи беж боја комбинирани со кафеава боја.
Разно - Разно Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 23293
Prodavam koristeni radijatori,gusano rebro/ 200den.( komplet so ventili).Imam I komplet potstanica so ventili I meraci,cena po dogovor, otkoga ke SE vidi!
Издавам стан Скопје 30.11.-1 00:00 Број на огласот: 23601
Издавам целосно наместена гарсоњера во Скопје, во Скопјанка, веднаш до автобуска и железничка станица. Во гарсоњерата има два кревета на пуштање, два плакара, маси, столици, ТВ со кабелска и интернет,
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Паркинг
Пребарување по број
SONAX