Сортирај по
Издавам стан Скопје 05.07.2018 00:40 Број на огласот: 29357
Скопје, издавам 65м2 наместен стан во Кисела Вода, втор кат , зградата е понова, има лифт. Станот се состои од : кујна, трпезарија, дневна соба, спална соба, остава и две тераси, купатило.075373964
• Градско парно• Кабловска
Настава и обука Скопје 04.07.2018 23:59 Број на огласот: 29356
Часови по руски јазик.
Продавам стан Скопје 04.07.2018 11:27 Број на огласот: 29349
Itno i mnogu povolno se prodava stan vo Skopje Sever.74 m2,na 5/5 sprat so golema terasa i podrum.Svetol,renoviran,so mnogu ubav raspored.Vredi da se pogledne.Cenata e poveke od povolna,samo 500 evra/
• Градска канал.• Градски водовод• Кабловска• Климатизатија• Паркинг
Троседи Скопје 02.07.2018 14:52 Број на огласот: 29344
Продавам гарнитура, браон, вештачка кожа, од Интермебел Тетово, фотеља+двосед+тросед, без механизам за лежај, во добра состојба, само кожата е испукана на неколку места, купена 2011 година за 900 евра
Издавам стан Скопје 01.07.2018 23:33 Број на огласот: 29343
Изнајмувам наместен стан 50м2
• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг
Издавам стан Скопје 01.07.2018 23:24 Број на огласот: 29342
Изнајмувам наместена гарсоњера 30м2 во Кисела Вода
• Градски водовод• Имотен лист• Паркинг
Настава и обука Скопје 01.07.2018 23:15 Број на огласот: 29341
Курсеви по грчки јазик. -Детски курсеви( читање.пишување,зборување) -Курсеви за возрасни *Почетни курсеви *Напредни курсеви *Курсеви по конверзација на дадени теми *Подготвителни курсеви за рабо
Разно - Разно Скопје 30.06.2018 16:54 Број на огласот: 29325
* * * А Н Т И К В И Т Е Т: * * * * ТЕЛЕФОН - Марка >I S K R A< во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА. - Види ФОТО. * РАДИО - РАБОТИ на 220V и БАТЕРИИ во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ИнфоТел: 075/ 584 501 /+ViBeR/ 077
Разно - Разно Скопје 30.06.2018 16:50 Број на огласот: 29324
ПРОДАВАМ ПОЛОВНИ: * ДИЗАЛИЦИ - Z-101, Z-750, LADA; * ХИДРОУЛИЧНИ ДИЗАЛИЦИ од 10-15 т. - /форма ШИШЕ/ - YU-КВАЛИТЕТ; * ДИЗАЛИЦА ЖАБАРКА - 5 т.; * ТРОКУТИ - YU-КВАЛИТЕТ. ИнфоТел: 075/ 584 501
Разно - Разно Скопје 30.06.2018 16:39 Број на огласот: 29323
ПРОДАВАМ ГРАМАФОНСКИ СИНГЛ - ПЛОЧИ. ЦЕНА: ТОП-ТАН. ИнфоТел: 075/ 584 501 /+ViBeR/ 077/ 534 603 078/ 956 419
Пребарување по број
SONAX