Сортирај по
Продавам стан Скопје 19.07.2017 21:57 Број на огласот: 26402
Продавам стан во Кисела Вода. 57м2, на 5 спрат. Има парно. Со него оди и гаража од 12м2
• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Имотен лист• Кабловска• Паркинг• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 19.07.2017 14:57 Број на огласот: 26029
Се продава НОВ СТАН во Аеродром, наспроти Американ Колеџ. Зградата е нова градба, вселена. Вкупната квадратура на станот е 93,00 м2, со комотна дневна соба со надоврзана кујна, тераса, а во
• Домофон• Имотен лист• Паркинг
Издавам куќа Скопје 18.07.2017 12:09 Број на огласот: 26385
Се издава куќа за студенти и работници 65м2 на улИлинденска 194 во Битола.Славе 070/711-130
• Градски водовод
Останати Модели Скопје 17.07.2017 23:07 Број на огласот: 26384
Се продава без замени. Телефонот доаѓа со адаптер, слушалки и маска. На T-mobile мрежа. Цена 5800 Огласот важи додека е објавен.
• 3G• 4G• Bluetooth• Mp3• Wi-Fi• Камера
Замрзнувачи и ледомати Скопје 16.07.2017 13:57 Број на огласот: 26377
Prodavam vertikalen poloven zabrznuvac so 6 fioki Gorenje 2500 denari i frizider Koncar 1500 den.
Домашни работи Скопје 15.07.2017 20:35 Број на огласот: 24857
cistenje podrumi garazi magacini skladishta frlanje sut i optpad doagame na lice mesto po vasha zelba ima moznost i za donacija na stari ali upotreblivi raboti za luge koi im e toa naj potrebno doag
Разно - Разно Скопје 15.07.2017 17:12 Број на огласот: 26372
Prodavam 50 tegli so kapak. Cena 500 denari. tel. 075/288367
€ 10
Останати услуги Скопје 14.07.2017 18:04 Број на огласот: 26369
ТЕСЛА ЛЕД ви нуди изработка на подвижни ЛЕД реклами со ( ДИГИТАЛНИ ЛЕД ДИСПЛЕЈИ ) Димензијата е по избор!!! Пример и цени на можни димензии: 64х16 цм. = 55 ЕУР. 96х16 цм. = 80 ЕУР. 128х16 цм.
Разно - Разно Скопје 14.07.2017 17:41 Број на огласот: 26366
Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО + е компанија исклучиво ориентирана на производство и изработка на мебел по нарачка. Се предводиме од една и единствена цел – Задоволни клиенти, токму во таа насока ја во
По Договор
Продавам стан Скопје 12.07.2017 18:13 Број на огласот: 26337
Prodavam stan na top lokacija vo karpos 3 vo leptokarija, zgradata na ilinden kaj komercijalna banka. Na treti sprat so dve spalni + zatvorena terasa koja moze da se adaptira i vo spalna, kujna odvoen
• Аларм• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Пребарување по број
SONAX