Сортирај по
Разно - Разно Скопје 18.04.2018 14:53 Број на огласот: 28767
Proizvoditel predlaga komplekt mashini za PVC vrati i prozori + kompresor 500 litrov s 2 godiini garantsija.Poveche inforomatsija na na tel.broj Viber i Whatsapp: + 359 878 371 922, turski broj Viber
Издавам стан Скопје 18.04.2018 14:25 Број на огласот: 28766
Се издава нов стан од 38 м2 на 1/6 кат во Центар до близина на ТЦ РАМСТОР.Станот е нов и невселуван од никого предходно,се наоѓа во нова зграда тукушто пуштена во употреба.Распоредот е со следните кар
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам куќа Скопје 17.04.2018 20:16 Број на огласот: 28762
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС
• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Недвижнини за Одмор Скопје 17.04.2018 20:13 Број на огласот: 28761
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС
• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Новоградба Скопје 17.04.2018 20:09 Број на огласот: 28760
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС
• Аларм• Базен• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Продавам плац Скопје 17.04.2018 20:05 Број на огласот: 28758
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС
€ 0
Продавам плац Скопје 17.04.2018 19:38 Број на огласот: 28759
Se prodava plac so kukja vo mirna naselba za ziveenje.Placot se naoga vo naselba Vlae za povekje informacii na 075313617.
Продавам стан Скопје 17.04.2018 18:50 Број на огласот: 28757
Се продава нов, невселуван стан во нова зграда со површина од 72м2 во близина на City Mall. Се наоѓа на 3ти кат. Цена 1100еур/м2 со место за договор. Веднаш Вселив. Шифра 3091
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам стан Скопје 17.04.2018 18:43 Број на огласот: 28756
Се продава празен, реновиран стан во Центар во близина на Грчка Амбасада со површина од 61м2 и подрум од 15м2. Се наоѓа на приземје во зграда од 4 ката. Станот располага со кујна, дневна, 3 спални соб
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Продавам куќа Скопје 17.04.2018 18:13 Број на огласот: 28755
Се продава карабина на ул.Козле 12 во населба Средно Нерези - Козле, Општина Карпош. Куќата е со одобрение за градба, а земјиштето има маркица за градба П+2+П. Куќата е на два спрата од кои на втори
• Имотен лист• Паркинг• Сите Дозволи
Пребарување по број
SONAX