Сортирај по
Разно - Разно Прилеп 06.12.2018 02:32 Број на огласот: 30456
Здраво г-ѓа и г-дин. Ние ви го ставаме на располагање заем од 5000 € до 850.000 € со многу едноставни услови. Ние исто така правиме инвестиции и заеми меѓу поединци од сите видови. Ние нудиме кредит н
Бејбиситер / Чување деца Прилеп 01.12.2018 17:13 Број на огласот: 18731
RABOTA VO ANGLIJA (CUVANJE NA DECA) BEBISITERI, SAMO SO BUGARSKI PASOS SO SMESTUVANJE I ISHRANA OD 18 DO 50 G ZA ZENSKI,PLATA OD 720-1200 EVRA MESECNO 150-250 funti nedelno I MASKI OD 18 DO 28 GOD PL
Продавам куќа Прилеп 01.12.2018 17:13 Број на огласот: 29390
Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep 115,000€ 1 / 15 Опис Prodavam kuka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2 so dva dukani po 22 m 2 so tri terasi od po 20, 15 i 12 m2, so vizba 15
• ADSL• ISDN• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Водоинсталатерски услуги Прилеп 22.11.2018 08:15 Број на огласот: 30328
Ponuda kredit novac brzo za 4 sata 100 % od garanciju 2.000 eura ima 650.000 eura moja je kamata stopa 3% mjeseci e-mail: christian.berger1942@gmail.com Whatsapp ili Viber: +33 756 87 0504
€ 0
Кучиња Прилеп 28.10.2018 16:55 Број на огласот: 30127
Prodavam kucinja od rasata Bokser stari se 2 meseci Kontakt: 078-247-607
Транспорт и селидба Прилеп 16.10.2018 10:05 Број на огласот: 22159
VRSAM TRANSPORT SO KOMBI VOZILO 4 EVRO PALETI 1545kgr 14m3 RASPOLAGAM SO SITE LICENCI ZA VNATRESEN I NADVORESEN TRANSPORT.
Дувачки инструменти и опрема Прилеп 12.10.2018 17:03 Број на огласот: 30010
Ponuda zajma između pojedinca 5.000 € do 50.000.000 € Rok otplate : od 3 do 30 godina Brzina godišnji fiksni : 2 % Rok za primitak-najviše 48 sati. E-mail: raimobruno00@gmail.com ; Whatsapp:+229611656
€ 1
Автомобили Прилеп 20.09.2018 23:21 Број на огласот: 28896
se prodava fiat grande punto 1,3 multijet od 2007 god uvezeno od svajcarija so 170000 km realni so servisna kniska so mnogu oprema registrirana do 12/2018 godso 2 kluca mnogu zacuvano
• ABS• Airbag• ESP• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Спорт. Прагови• Централна Брава
Кучиња Прилеп 12.08.2018 12:23 Број на огласот: 29612
Продаваме кучиња од расата златен ретривер. Кучињата се 7 седмици стари и спремни за вдомување. Ги добивате прочистени, вакцинирани, со ветеринарна книшка и родовник. Сите се напредни и социјализирани
Разно - Разно Прилеп 31.07.2018 18:04 Број на огласот: 29470
Se prodavaat ogrevni drva dabovi ekstra klasa dostaveni na domasna adresa za celiot regionot vo Makedonija, imeme najpovolna cena kvalitetot e dokazan Zoran 070 327-853
Пребарување по број
SONAX