Сортирај по
Недвижнини за Одмор Охрид 22.09.2018 22:03 Број на огласот: 23560
Se izdavaat potpolno novi apartmani od 50 do 70m2 na samo 5 do 10min. pesacko rastojanie do centar i 5min. do Ohridskoto ezero.Apartmanite se so posebna spalna,dnevna,komplet opremena kujna,klima ured
• ADSL• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сите Дозволи• Скара
По Договор
Соби Охрид 09.09.2018 12:15 Број на огласот: 29810
Соби за изнајмување во Охрид наспроти Комерцијална банка. На располагање кујна, кабелска ТВ, интернет, паркинг, централно греење во зимски период. Sobi za iznajmuvanje vo Ohrid nasproti Komercijalna
• Гаража• Кабловска• Паркинг
Литература за факултет Охрид 27.08.2018 14:41 Број на огласот: 29725
ТРУДОВИ ОД СИТЕ НАУЧНИ ОБЛАСТИ: – Докторски реседенции, – Магистерски трудови, – Специјалистички трудови, – Дипломски трудови, – Семинарски трудови, – Проектни задачи, – Изработка на CV + Мотив
По Договор
Соби Охрид 04.08.2018 13:31 Број на огласот: 29486
Соби за изнајмување во Охрид наспроти Комерцијална банка. На располагање кујна, кабелска ТВ, интернет, паркинг, централно греење во зимски период. Sobi za iznajmuvanje vo Ohrid nasproti Komercijaln
• Кабловска• Паркинг
Издавам куќа Охрид 29.07.2018 11:59 Број на огласот: 29463
Se iznajmuvaat NOVI apartmani vo Ohrid,zavrseni so gradba 28.07.2018. Apartmanite se naogaat na 100 metri do novata avtobuska stanica.Kompletno namesteni studija, KUJNI,TV, WI-FI, so sopstven parking
• ADSL• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Охрид 25.07.2018 16:51 Број на огласот: 29448
СЕ ИЗДАВААТ СОБИ И АПАРТМАНИ во Конјско кај хотелите Метропол,Белви и Конгресен центар. Собите се со посебно купатило, тараса, кујна, интернет, парконг простор пред куќата.
Соби Охрид 04.07.2018 23:45 Број на огласот: 29355
Апартманите се оддалечени 150 метри од езеро. Опремени се максимално. Паркинг, двор, скара, сопствено WC, бесплатно WI-FI, дозвола за кучиња. 35% попуст до 27 јули! Ве очекуваме.
• ADSL• ISDN• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Летна куќа• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи• Скара
Издавам стан Охрид 27.06.2018 22:34 Број на огласот: 29286
Se izdava luksuzen apartman vo centar na Ohrid. Apartmanot ima zasebna spalna soba, dnevna soba so sovremena kujna, balkon, kupatilo. Apartmanot e opremen so TV, kablovska TV, klima ured, grejni tela
• ADSL• Градски водовод• Домофон• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Недвижнини за Одмор Охрид 24.06.2018 14:17 Број на огласот: 26756
Изнајмувам двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во цента
• ADSL• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Охрид 24.06.2018 14:16 Број на огласот: 29214
Iznajmuvam studija,dvokrevetni i trokrevetni.Sekoe studio ima posebno kupatilo,kompletno opremena kujna,tv,wi-fi internet i terasa.Smestajot se naogja vo centarot na gradot,5 minuti peski do plostadot
• ADSL• Кабловска• Паркинг• Сателитска
Пребарување по број
SONAX