Сортирај по
€ 20
Останати Модели Скопје 16.05.2016 18:47 Број на огласот: 22927
Prodavam poloven telefon vo odlicna sostojba. - Ekran 3.5 inch - Resolucija 320 x 480 px, 256k - Procesor 260 MHz - Kamera 2 MP - RAM 128 MB - Baterija 1000 mah - Bluetooth, Wi-Fi - Dimenzii 1
€ 0
Останати Модели Валандово 04.05.2016 15:59 Број на огласот: 23301
Vi ste zajam za istraživanje ili podići svoje aktivnosti ili za realizaciju projekta, ili kupiti stan ali nažalost banka traži od vas da uvjetima gdje nisu. Nema više brige Ja sam pojedinac sam odo
Останати Модели Скопје 24.04.2016 23:31 Број на огласот: 23245
Prodavam Sagem MY 400 so kamera, baterija drzi 5 dena, treba da se zamenata samo maskite, inaku telefonot raboti besprekorno Cena 300 denari
Останати Модели Скопје 13.04.2016 17:40 Број на огласот: 23151
Prodavam NOV NEKORISTEN Alcatel Pop 3 (5) komplet so kutija i garancija.Telefonot ne kodiran i raboti na site operatori.
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPS• Mp3• Radio• USB• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера• Слушалки
Останати Модели Скопје 30.01.2016 10:10 Број на огласот: 22402
Prodavam NOV NEOTPAKOVAN,NEKORISTEN ALCATEL POP 3 (5).Telefonot ne e kodiran,raboti na site operatorii e so odlicni performansi.Proverete na sledniov link...http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_3_(5)-7
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• Stereo звучници• USB• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера• Слушалки
Останати Модели Скопје 26.01.2016 15:22 Број на огласот: 22460
Се продава Alcatel One Touch Idol во добра состојба.
Останати Модели Скопје 04.01.2016 14:15 Број на огласот: 22297
Prodavam nov Google Huawei Nexus 6P Graphite (Gray) 32 GB Cenata e fiksna
€ 26
Останати Модели Скопје 30.10.2015 23:59 Број на огласот: 21888
Продавам Quart QT 450 4.0 512MB microSD do 32GB 5Mpix (zadna autofokus, zoom 8x), 0.3Mpix (predna) Android 4.1.2 без гаранција бидејќи е даден како подарок
• 3G• Bluetooth• Dual SIM• GPS• Mp3• USB• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Слушалки
Останати Модели Скопје 10.10.2015 12:43 Број на огласот: 21655
Телефонот е купен од T-mobile Македонија. Нов, нептпакуван,црна боја, 4G
• 2G• 3G• 4G• Bluetooth• EDGE• Games• GPRS• GPS• Mp3• Radio• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера• Слушалки
Останати Модели Скопје 12.08.2015 18:20 Број на огласот: 21316
telefonot e totalno neupotreben nov vo kutija komplet
€ 39
Останати Модели Делчево 09.08.2015 02:14 Број на огласот: 20531
telefonot e koska drzi baterja i po 10 dena so razgovor so polnac i plus baterija a moze i zamena
• Bluetooth• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• USB• Камера
€ 49
Останати Модели Скопје 29.06.2015 11:21 Број на огласот: 20983
SE PRODAVA HUAWEI Y330 VO ODLICNA SOSTOBA,MNOGU MALKU KOSTISTEN MNOGU DOBRO SOCUVAN RABOTI NA T-MOBILE KARTICKA I IMA GARANCIJA DO DEKEMVRI 2015 GOD
• 4G• Bluetooth• Games• Mp3• Radio• USB• Wi-Fi• Камера• Футрола
Останати Модели Скопје 09.06.2015 19:05 Број на огласот: 20915
2 нови телефони alcatel pop d5. Бела и сина боја. Со 2 год. гаранција од ВИП. 078 242 364
€ 163
Останати Модели Скопје 14.05.2015 13:10 Број на огласот: 20761
Sony Xperia M2 - Во одлична состојба без никакво оштетување - Kitkat 4.4 - Преостаната гаранција 3 месеци (од 12) - Работи со картицa од сите оператори - Целосно пакување (кутија, слушалки и полњ
• 3G• 4G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• USB• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера• Слушалки• Футрола
Останати Модели Охрид 21.01.2015 23:53 Број на огласот: 20008
Prodavam Zte Blade 3 Telefonot e vo odlicna sostojba, odlicno socuvan kako nov 5Mpx kamera Android 4.2 4" ekran, 1GHz Dual core 4GB ROM;RAM 512MB; microSD up 32GB Polnac
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• Dual SIM• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• USB• WAP• Wi-Fi• Камера
Останати Модели Скопје 08.11.2014 11:46 Број на огласот: 19939
Sony Xperia S во одлична состојба со кутија, слушалки, HDMI кабел, полнач.
• 2G• 3G• 4G• Bluetooth• EDGE• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• USB• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера• Слушалки
Останати Модели Прилеп 25.09.2014 18:14 Број на огласот: 19589
huawei y 300 android 4.1 up to 44 kitkat 1.2 dual core cpu back cam 5mp front 1 mp 4 gb memorija ima i slot za micro sd. i sony xperia e so android 4.0 3.15 cam dobro zcuvan uste e pod garancija
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Mp3• Stereo звучници• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера
Останати Модели Скопје 02.09.2014 12:15 Број на огласот: 19422
dobro socuvan pod garancija so nova baterija
Останати Модели Скопје 29.04.2014 14:40 Број на огласот: 18494
malku koristen
• Bluetooth• Java• Mp3• Radio• USB• Wi-Fi• Камера
Останати Модели Скопје 02.04.2014 08:53 Број на огласот: 18347
mobilniot e nenormalno jak i brz me ne mi e potreben vakov telefon pa zaroa i go prodavam zasto nezna ni da go rabotam.so nego ide polnac,kutija,slusalki i garancija od 11 meseci i 20 dena
• 2G• 3G• 4G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• USB• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Привезок• Слушалки• Футрола
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Останати Модели
Пребарување по број
SONAX