Сортирај по
Останати Модели Скопје 13.12.2018 10:42 Број на огласот: 20903
Доколку сакате да стигнете безбедно и сигурно на Вашата посакувана дестинација тогаш сте на вистинското место. mapizagps ќе го претвори вашиот мобилен телефон во моќна навигација ! Веќе не Ви е по
Останати Модели Скопје 15.11.2018 21:41 Број на огласот: 30282
Добредојдовте на најдобрата на пазарот БЕСПЛАТНА апликација за гледање ТВ канали во живо Android IPTV EX-YU, посветена на земјите од поранешна Југославија: Србија, Хрватска, Босна и Херцеговина, Макед
Останати Модели Скопје 25.08.2018 19:01 Број на огласот: 29673
Дали брзо ви требаат пари за извршување на лични проекти? Банките те игнорираат? Ние ви нудиме кредит со подобра стапка за задоволување на вашите потреби. Прашајте го вашиот брз кредит со целосна
Останати Модели Скопје 16.04.2018 16:36 Број на огласот: 23985
Otklucuvanje-dekodiranje na LG Samsung Htc Blackberry Nokia Sony Alcatel Zte Huawei Acer Lenovo iPhone i drugi modeli Moznost na plakanje so Visa Master Maestro karticki, na faktura ili vo kes. M
• 3G
Останати Модели Скопје 16.04.2018 16:35 Број на огласот: 23987
Instaliranje navigacija na vasite mobilni telefoni ili gps uredi ,Android, Garmin,Apple! za mobilen=300 den za iPhone=500 den za tablet=500 den za gps ured=800 den, so moznost na plakanje
• GPS
Останати Модели Скопје 16.04.2018 10:29 Број на огласот: 23989
Зашто е Мобил Електроник вистинскиот избор за сервисирање на вашиот мобилен телефон. Затоа што во нашиот сервис работи стручен тим, кој е искусен повеке од 18 години. Затоа што работиме со оргинал
Останати Модели Скопје 13.04.2018 10:18 Број на огласот: 24116
SERVIS ZA MOBILNI SOFTVERSKA NADGRADBA MASKI DJOJSTICI DISPLEI POLNACI BATERII HANDSFREE SLUSALKI FUTROLI I SE DRUGO ZA VASIOT MOBILEN LOKACIJA BULEVAR PARTIZANSKI ODREDI 59/2 DO PROSPERA NA
Останати Модели Скопје 13.04.2018 10:18 Број на огласот: 24027
Instaliranje na navigacija na vasite mobilni telefoni ili gps uredi ,Android, Symbian, Windows,apple! za mobilen=300 den za iPhone=500 den za tablet=500 den za gps ured=800 den Poveke informaci
Останати Модели Скопје 13.04.2018 10:18 Број на огласот: 24386
Otklucuvanje Huawei site modeli, kako i najnovite Y5ll P9Lite P9 i bukvalno site modeli na Huawei. Isto taka otklucuvame telefoni i od drugite brendovi. Poveke informacii vo: MOBIL ELEKTRONIK Bulev
Останати Модели Скопје 13.04.2018 10:17 Број на огласот: 23990
Instaliranje na navigacija na vasite mobilni telefoni ili gps uredi ,Android, Symbian, Windows,apple! za mobilen=300 den za iPhone=500 den za tablet=500 den za gps ured=800 den Poveke informaci
Останати Модели Скопје 31.01.2018 20:42 Број на огласот: 28151
Продавам целосно нов и неупотребен Blu телефон. Ги има следните спецификации: 5инчи екран(480х854пиксели) 1.3GHz Quad Core Процесор 768MB RAM 4GB меморија со можност до 64GB дополнителна мемориска
• 3G• Bluetooth• Card slot• Dual SIM• GPRS• Radio• Wi-Fi• Камера
€ 114
Останати Модели Скопје 21.07.2017 19:09 Број на огласот: 26446
Prodavam telefon marka zte blade A310 vo odlichna sostojba telefonot e pod dve godini garancija so zashtitna folija i maska kupen e na 5.5.2017 od prodavnica so telefonot isto taka go dobivate i polna
Останати Модели Скопје 05.04.2017 13:46 Број на огласот: 25466
Mi treba ekran za ipad mini 3 070225245
Останати Модели Скопје 21.03.2017 01:07 Број на огласот: 25198
Svjedočanstvo žene koja mi je dala kredit od 50.000 eura u tri dana E-mail: nathaliavan9@gmail.com Pozdrav Nevjerojatno vidjeli, ima previše prijevara u zajam ponuda između Konkretno sam mogao d
По Договор
Останати Модели Скопје 13.02.2017 09:24 Број на огласот: 24757
Nov telefon Acer liquid zest nevklucen nitu ednas so site dodatoci vo originalna kutija so 24 meseci garancija.
• 3G• 4G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Java• Mp3• Radio• Stereo звучници• USB• WAP• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера• Слушалки• Футрола
Останати Модели Скопје 31.12.2016 16:00 Број на огласот: 24469
Prodavam DOOGEE X5 3G Smartphone - BLACK skoro nov koristen eppppten malku kupen vo Maj 2016-ta komplet so kutija i garancija.
• 2G• 3G• Bluetooth• Card slot• Dual SIM• EDGE• Games• GPS• Mp3• Radio• USB• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера
Останати Модели Скопје 05.11.2016 22:41 Број на огласот: 24278
Huawei Y5 II smartphone was launched in April 2016. The phone comes with a 5.00-inch touchscreen display 24mes. GARANCIJA neuklucen od VIP
• 4G
Останати Модели Скопје 25.08.2016 00:16 Број на огласот: 23867
Prodavam koristeni mobilni telefoni, LQ, Sony, Nokia, Sony Ericsson. Smart, touch, ispravni, so originalni polnaci. Cena na cinenje od 500 do 1000 denari. Telefon za kontakt 071399865
• 3G• Bluetooth• Card slot• Games• Java• Mp3• Stereo звучници• USB• Wi-Fi• Камера
Останати Модели Охрид 17.08.2016 22:22 Број на огласот: 21022
Продавам ALCATEL ONE TOUCH 818 -сива боја (со македонско мени, интернет, 2 мп камера, радио, bluetooth, поддршка на 16гб микро сд картичка...) Телефонот и апликациите можат да се видат на сликите
• Bluetooth• Card slot• GPRS• Java• Mp3• Radio• USB• Камера
Останати Модели Скопје 20.06.2016 11:59 Број на огласот: 23475
Prodavam Sony Xperia C4 skoro nov kupen na 04.04.2016 komplet vo kutija i so garancija.Telefonot ima odlicni performansi 5.5" displey 2GB ram,16GB memorija,13MP zadna kamera i dr. Podetalno za telefo
• 2G• 3G• 4G• Bluetooth• Card slot• EDGE• Games• GPRS• GPS• Mp3• Radio• USB• Wi-Fi• Двојна Камера• Камера• Слушалки
Пребарување
Цена од:
до
    Категорија
  • Сите
  • Останати Модели
Пребарување по број
SONAX