Сортирај по
Комбиња и доставни возила Тетово 13.09.2017 15:47 Број на огласот: 27027
Se prodava Volkswagen VW Transporter T5 - 2.5 TDI - 2009 godina - 96 KW - Tezina na vozilo - 2089 kg - Dozvolena nosivost - 1 ton - 2 Sedista - Klima - Euro 4 - Pominati 223k km - LONG -
• ABS• Airbag• Ел. ретровизори• Ел. стакла• Клима• Серв. Книшка• Серво• Централна Брава
€ 6.500
Комбиња и доставни возила Скопје 30.03.2017 14:41 Број на огласот: 25363
Kombeto e redovno servisirano i ima pominato 273 411km.Na 273 300km e smeneto cel set na lamela
• ABS• Airbag• Алум. Фелни• Гаражиран• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Спојлери
Комбиња и доставни возила Кочани 30.11.2016 12:37 Број на огласот: 24374
Investment and Financing Hi, We are seeking a business proposal with a fund manager with a good business project because we have an investor which is ready to deal with a good business plan after
• Такси• Удрена• Централна Брава
Комбиња и доставни возила Битола 28.11.2016 15:23 Број на огласот: 24358
Gold For Sell… Dear Sir & Madam, I just want inform you that I am international consultant and I have very good contact to sell Gold Dust or Bars if you have any good buyers let me know and then w
• Алум. Фелни• Нов Увоз
Комбиња и доставни возила Пехчево 22.10.2015 19:27 Број на огласот: 21757
€€ Сигурен кредит во 72 часа Кредити нудиме сигурен, подобри цени брзо ќе сакате да се добие кредит за реализација на вашите проекти, да сакаат да уживаат во добро ќе ви, сакате да се добие кредит за
€ 2.500
Комбиња и доставни возила Неготино 17.07.2014 10:12 Број на огласот: 19095
Регистрирано до декември 2014 г. Во одлична состојба.
Комбиња и доставни возила Кавадарци 01.11.2012 20:48 Број на огласот: 14644
Se prodava Ford Transit prizvedeno 1970 godina.Kombeto e vo vozna sostojba
Комбиња и доставни возила Скопје 03.12.2011 09:51 Број на огласот: 6096
PRODAVAM KAWASAKI VERSYS 2010, SITE KUFERI,4000KM,DVA VIZIRA,ENGINE GUARD,MNOGU SOCUVANO-TOP
• ABS• Airbag• ESP• Автопилот• Аларм• Алум. Фелни• Гаражиран• Гр. на седишта• Ел. стакла• Металик• Паркинг Сензори• Резер. клуч• Серв. Книшка• Серво• Централна Брава
Комбиња и доставни возила Куманово 21.02.2011 18:08 Број на огласот: 4190
Ladilnik,146.000km,odrzava i zamrznuva do -30C,ocarinet, vo odlicna sostojba
• ABS• Airbag• ESP
Пребарување
Цена од:
до
 до 
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Комбиња и доставни возила
  Дополнителна Опрема

 • ABS (4)
 • Airbag (4)
 • ESP (2)
 • Автопилот (1)
 • Аларм (1)
 • Алум. Фелни (3)
 • Гаражиран (2)
 • Гр. на седишта (1)
 • Ел. ретровизори (1)
 • Ел. стакла (2)
 • Клима (1)
 • Металик (1)
 • Нов Увоз (1)
 • Паркинг Сензори (1)
 • Резер. клуч (2)
 • Серв. Книшка (3)
 • Серво (3)
 • Спојлери (1)
 • Такси (1)
 • Удрена (1)
 • Централна Брава (3)
Пребарување по број
SONAX