Сортирај по
Продавам плац Скопје 06.09.2018 19:01 Број на огласот: 29795
Prodavam plac vo naselba Vlae so povrsina od 439m2 na placot moze da se gradi ima gradezna dozvola ,se naogja vo mirna i tivka naselba za ziveenje.Za povekje informacii na 078630137.
Продавам плац Скопје 26.08.2018 11:09 Број на огласот: 29689
Радишани - Плац и обрабодлива земја од 910м2 Плац/Нива во Радишани од 910м2. Во близина на резерварот за вода. Со имотен лист, плодна нива со 250 лози, јаболки, сливи, лешници и друго.
€ 0
Продавам плац Скопје 20.08.2018 22:36 Број на огласот: 29646
Se prodava plac vo naselba Vlae so stara kukja.Na placot moze da se gradi.Kontakt na tel.078630137
Продавам плац Скопје 18.08.2018 00:23 Број на огласот: 29630
Деловно-станбена куќа со квадратура од 69М2 по имотен лист,а објектот се наоѓа во Општина Центар.Во најубавиот и најпрекасниот дел од Градот Скопје,”СТАРАТА СКОПСКА ЧАРШИЈА” крајот кој живее со бесмрт
Продавам плац Скопје 10.08.2018 15:52 Број на огласот: 29592
Se prodava plac 13539m2 vo Vizbegovo-Kacanicki Pat koj e parcijaliziran na 3 pomali placa-5647m2, 3378m2, 4596m2. Imotot e si IL. Shifra-9051
Продавам плац Скопје 03.08.2018 12:39 Број на огласот: 29483
Placot se naogja na izlez od Kicevo kon Ohrid. Ima pravilna forma, pogoden za domuvanje ili nezagaduvacka industrija. Blisku do voda, struja, kanalizacija.Cena eur 29/m2.
€ 0
Продавам плац Скопје 03.08.2018 02:50 Број на огласот: 29479
Prodavam plac so povrsina od 439m2 so stara kukja, na placot moze da se gradi.Povekje informacii na 078630137
€ 0
Продавам плац Скопје 23.07.2018 17:18 Број на огласот: 29436
Se prodava plac so stara kukja vo Vlae so povrsina od 439m2.Za povekje informacii na tel.075313617
Продавам плац Скопје 12.06.2018 08:32 Број на огласот: 29166
Плац во Булачани, 1031 м2, до пат лимена гаража, струја, вода до плацот.
€ 20.000
Продавам плац Скопје 30.05.2018 11:39 Број на огласот: 29110
Se prodava plac vo Sopiste,placot se naogja odma posle lulaskite levo kaj fabrikata.Povrsinata na dvorot e 700m2 za poise informacii na brojot 071252188 Sonja . Itno se prodava. Cenata e po dogovor .
Продавам плац Скопје 16.05.2018 14:15 Број на огласот: 28972
Продавам градежно земјиште во Бутел со површина од 5000m2, со маркица за Старечки дом и рекреативен центар за стари лица, проектот е изработен и одобрен е идеен проект, поради тоа што фамилијарно се с
Продавам плац Скопје 07.05.2018 21:45 Број на огласот: 28906
Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна
€ 326
Продавам плац Скопје 25.04.2018 18:27 Број на огласот: 28824
Se prodava plac vo Sopiste,placot se naogja odma posle lulaskite levo kaj fabrikata.Povrsinata na dvorot e 700m2 za poise informacii na brojot 071252188 Sonja . Itno se prodava.
Продавам плац Битола 23.04.2018 22:34 Број на огласот: 27487
Prodavam plac vo gorno orizari pored stovaristeto TRESKA
Продавам плац Скопје 17.04.2018 20:05 Број на огласот: 28758
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС
Продавам плац Скопје 02.04.2018 18:59 Број на огласот: 28674
Se prodava baraka vo Taftalidze 2 so plac 290m2i objekt 140m2 so dogradba i garaza 40m2. barakata e so markica Pr+1+Pk. H=8.80 do orientacija istok-zapad. Cena - 160 000 eu. Shifra-7035
Продавам плац Скопје 02.04.2018 18:52 Број на огласот: 28672
Se prodava baraka vo Taftalidze 2 so plac163 m2 so objekt 62 m2 so dogradba na koja ima markica-Pr+1+Pk , H=8,80. Barakata e vednas vseliva. Cena 100 000eu. Shifra-7034
Продавам плац Скопје 02.04.2018 16:59 Број на огласот: 28670
Se Prodava baraka vo Tafatalidze 2 od 125m2 objekt so plac 250m2 . Barakata e so markica bruto razviene povrshina 620m2, osnova 155m2, Pr+2+Pk ,H=10,20. Markicata e so kompatibilna namena A1. Cena-150
По Договор
Продавам плац Скопје 31.03.2018 16:38 Број на огласот: 28653
PRODAVAM PLAC OD 800 m2 VO GORNO SONJE. INFORMACII NA TELEFON : 078 768-946
Продавам плац Гостивар 13.03.2018 12:58 Број на огласот: 28417
Finančné služby pre realizáciu Vašich projektov Ahoj, Špecializujeme sa na oblasť úverovania medzi jednotlivcami, my ponúkame naše služby všetkým osobám dobrého charakteru. Sadzba Úroková sadzba v
Пребарување по број
SONAX