Сортирај по
Издавам стан Скопје 30.03.2018 15:45 Број на огласот: 28642
Се издава стан во населба Водно, во близина на ОУ Кочо Рацин со површина од 86м2. Се наоѓа на 1/3 кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, 2 купатила,2 тераси. Има централно парн
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 30.03.2018 15:25 Број на огласот: 28640
Се издава студио 58м2 со 2,5 соби во Центар. Станот се наога на поткровје. наместен со централно греење, клима уред , интернет, Има едно паркинг место. Се издава за 250 ев. Шифра -2013/1
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 30.03.2018 15:12 Број на огласот: 28639
Се издава НОВ наместен стан во Кисела Вода од 52 м2 за 230 ев. Станот е на 3 кат , еднособен со посебна спална соба, кујна со трпезарија и дневна, купатило и балкон. Шифра - 1039/1
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 30.03.2018 15:03 Број на огласот: 28638
Се издава 30м2 во Капиштец наместена гарсоњера на 5 кат - една соба со централно греење и лифт. Пожелно е да биде издадена на подолг период со цена 200 ев. Шифра - 1038/1
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 30.03.2018 14:58 Број на огласот: 28637
Се издава стан во Кисела Вода од 80 м2 - 260 ев. на подолг период , наместен, со 2 спални, со централно греење, Станот е на 1 кат , со кујна и трпезарија,купатило , балкон и е комфорен и одговара
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 30.03.2018 14:50 Број на огласот: 28636
Се издава стан кај Градски Зид 85 м2 со цена по договор. Станот е погоден за 4 лица. Се наоѓа на 5 кат со лифт , централно парно, кујна со трпезарија, дневна, две спални соби, две купатила и балкон.
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 30.03.2018 14:43 Број на огласот: 28635
Се издава 52м2 комплетно нов, наместен, невселуван стан во Центар стациониран во најубавиот дел на градот. Станот се наоѓа во срцето на Дебар Маало, и се состои од следниов распоред: кујна, трпезарија
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 19:14 Број на огласот: 28580
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E
• ADSL• ISDN• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Климатизатија• Сателитска
Издавам стан Скопје 23.03.2018 18:49 Број на огласот: 28576
Се издава комплетно реновиран стан во Карпош во близина на Драмски театар со површина од 60м2. Располага со дневна, кујна, 2 спални соби со засебни кревети, тоалет. Има централно греење, лифт, дограде
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 18:12 Број на огласот: 28572
Се издава стан/деловен простор во близина на слаткарница Апче со површина од 100м2, се наоѓа на високо приземје. Станот располага со 4 простории и 2 купатила, 2 балкони, клима, централно парно и парки
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 18:03 Број на огласот: 28570
Се издава празен стан/деловен простор во Лептокарија со површина од 116м2. Се наоѓа на 2ри кат. Станот располага со 3 празни соби, кујна, купатило. Има 2 балкона и централно греење. Цена 500еур со мес
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 17:56 Број на огласот: 28569
Се издава нов стан во близина на ТЦ Зебра, Капиштец со површина од 40м2, се наоѓа на 1ви кат. Станот е комплетно нов и опремен со нов мебел и апарати. Има една спална соба, сопствено парно, клима, 2 п
• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 23.03.2018 17:45 Број на огласот: 28568
Се издава реновиран стан во Ново Лисиче со површина од 45м2. Се наоѓа на 5/7 кат. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Станот има балкон, централно греење, лифт. Цена 200
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 21.03.2018 16:46 Број на огласот: 28546
Се издава празен стан со можност по потреба за вградување на кујнски елементи.Станот се наоѓа во неспоредливо добра зграда и локација и е сместен во една од најурбаните населби во градот.Зградата е ко
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 19.03.2018 08:44 Број на огласот: 28523
Се издава кат од куќа во Дебар-маало, наместен, евтино,
• ISDN• Кабловска
Издавам стан Скопје 18.03.2018 20:43 Број на огласот: 28521
Се издава наместен и реновиран трособен стан во Аеродром, со површина од 64м2. Се наоѓа на 5ти кат. Има дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило. Станот е на централно греење и има 2 тера
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 18.03.2018 20:34 Број на огласот: 28520
Се издава двособен наместен стан во Кисела вода во близина на училиштето Партение Зоографски. Станот е со површина од 55м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба
• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 18.03.2018 19:46 Број на огласот: 28518
Се издава празен или наместен голем и простан стан.Станот се наоѓа во висококвалитетна зграда која е препознатлива по својата внатрешна и надворешна убавина и воедно симболизира уникатност самата по с
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 17.03.2018 11:50 Број на огласот: 28510
Се издава стан во Центар,комплетно наместен и реновиран.Станот е нов и со квадратура од 53 м2.Распоредот е со следните карактеристики:вц со купатило,кујна,дневна,2 спални,детска со родителска.Затоплув
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 14.03.2018 22:03 Број на огласот: 28452
Se izdava stan vo Avtokomanda na prizemje ednosoben 34m2 delumno namesten.
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Издавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (69)
 • ISDN (25)
 • Аларм (113)
 • Базен (2)
 • Гаража (48)
 • Градска канал. (206)
 • Градски водовод (231)
 • Градско парно (161)
 • Домофон (211)
 • Имотен лист (195)
 • Кабловска (192)
 • Климатизатија (200)
 • Летна куќа (3)
 • Паркинг (239)
 • Сателитска (115)
 • Сите Дозволи (127)
 • Скара (10)
Пребарување по број
SONAX