Сортирај по
Издавам стан Скопје 18.04.2018 19:49 Број на огласот: 28769
Izdavam stan vo Gorce pozadi skoloto Mirce Acev
Издавам стан Скопје 18.04.2018 14:25 Број на огласот: 28766
Се издава нов стан од 38 м2 на 1/6 кат во Центар до близина на ТЦ РАМСТОР.Станот е нов и невселуван од никого предходно,се наоѓа во нова зграда тукушто пуштена во употреба.Распоредот е со следните кар
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 17.04.2018 10:37 Број на огласот: 28752
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E
• ADSL• Аларм• Гаража• Градска канал.• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Скопје 16.04.2018 11:52 Број на огласот: 28748
Се издава стан во близина на Клинички Центар Мајка Тереза со површина од 60м2, на 5ти кат. Комплетно наместен, со една спална соба, дневна, кујна, трпезарија, купатило. Има централно парно, лифт. Цена
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 16.04.2018 11:31 Број на огласот: 28747
Се издава стан во близина на Клинички Центар Мајка Тереза со површина од 105м2. Се наоѓа на 5ти кат. Станот има две спални соби во посебен одвоен интимен дел со купатило. Во делот кај дневната, кујнат
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 14.04.2018 10:43 Број на огласот: 28658
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E
• ADSL• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Скопје 11.04.2018 11:22 Број на огласот: 28715
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN NAD DRZAVNA BOLNICA(CRNICE)VO ZGRADA NA 1 KAT.STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SOPSTVENO PARNO.ILI KLIMA INVERTER.SO PLATENI SMETKI ZA VODA KABLOVSKA.I NEOGRANICEN INTERNET.STANOT E
• ADSL• Аларм• Градска канал.• Домофон• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Скопје 10.04.2018 17:18 Број на огласот: 28707
se izdava renoviran i namesten stan vo aerodrom 70 kvadrati dve spalni dnevna trpezarija i kujna i dve terasi sekoja soba e zasebna 078235294
• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска
Издавам стан Охрид 06.04.2018 20:49 Број на огласот: 28698
Se izdava prekrasen stan vo ohrid, komplet renoviran. Stanot e 50 m2, poseduva hodnik, dnevna soba so trpezarija i kujna, posebna spalna soba i toalet. Se naoga vo naselbata Hristo Uzunov vo centarot
Издавам стан Скопје 05.04.2018 16:56 Број на огласот: 28677
Се издава стан во Карпош 4 на 7/9 кат со површина од 50м2. Се издава празен со кујнски елементи. Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило, балкон. Греење на струја, со исклучено парно. С
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 05.04.2018 16:39 Број на огласот: 28676
Се издава нов полунаместен стан во близина на Веро Џамбо со површина од 42м2. Станот се наоѓа на 4/6 кат Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило. Има балкон и сопстевно паркинг место.
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 04.04.2018 18:20 Број на огласот: 28686
Се издава убав комплетно и пристојно наместен стан во Центар со квадратура од 92м2 на 6ти/КАТ.Станот се наоѓа во близина на Католичка Црква во непосредна средина на Домот За Деца Без Родители "11 Окто
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Кабловска• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 03.04.2018 12:23 Број на огласот: 28681
Се издава стан 90 - 100м2 кај Зебра на 3/5 кат, наместен. Станот има дневна,кујна со трпезарија,3 спални соби, купатило,лифт , 2 тераси, греенје на струја. Цена - 350 ев. Шифра -4007/1
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 02.04.2018 16:32 Број на огласот: 28669
Се издава комплетно наместен, предходно невселуван стан во нова зграда со квадратура од 40м2.Зградата во која се наоѓа станот е брилијатно дизајнирана и е своевидно престижно архитетктонско дело кое о
• Аларм• Гаража• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 01.04.2018 11:28 Број на огласот: 28659
Се изнајмува гарсоњера во Ново Лисиче, на претпоследна 5ка. Веднаш вселив. Приклучен е на централно греење, со интерфон, балкон, паркинг и наместен. Во близина им основно училиште, градинка и автобуск
Издавам стан Скопје 31.03.2018 17:42 Број на огласот: 28655
Се издава стан во близина на City Mall со површина од 56м2, се наоѓа на 10ти кат.Станот е нов, невселуван, има дневна, кујна, една спална соба, купатило.Централно парно и клима инвертер. Зградата има
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 31.03.2018 15:53 Број на огласот: 28651
Во близина на City Mall се издава двособен стан од 40м2 на 10/10 кат. Станот има дневна со трпезарија, кујна, една спална, остава и купатило,балкон. Греење на струја, клима. Зградата има 2 лифта и па
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 31.03.2018 15:34 Број на огласот: 28650
На тивка и мирна локација во Кисела Вода се издава реновиран стан од 50м2. Се наоѓа на 1ви кат. Станот располага со дневна кујна, една спална соба, купатило, и уште една празна соба. Има централно гре
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 31.03.2018 15:19 Број на огласот: 28648
Se Izdava Stan vo Bunjakovec od 56m2+4m2 balkon na 4/7 kat, so edna spalna i centralno greenje. Stanot e nov i kompletno namesten. Se izdava na podolg period, najmalku na edna godina. Stanot e so lif
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Градско парно• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Издавам стан Скопје 31.03.2018 15:10 Број на огласот: 28647
Се издава спрат од куќа во Козле во близина на студенски дом Гоце Делчев со површина од 70м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, купатило, балкон. Цена по до
• Аларм• Градска канал.• Градски водовод• Домофон• Имотен лист• Климатизатија• Паркинг• Сателитска• Сите Дозволи
Пребарување
Цена од:
до
до
  Категорија
 • Сите
 • Издавам стан
  Опрема Недвижности

 • ADSL (69)
 • ISDN (25)
 • Аларм (113)
 • Базен (2)
 • Гаража (48)
 • Градска канал. (206)
 • Градски водовод (231)
 • Градско парно (161)
 • Домофон (211)
 • Имотен лист (195)
 • Кабловска (192)
 • Климатизатија (200)
 • Летна куќа (3)
 • Паркинг (239)
 • Сателитска (115)
 • Сите Дозволи (127)
 • Скара (10)
Пребарување по број
SONAX